Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meg szeretném a hajamat...

Maricsui kérdése:

Meg szeretném a hajamat növeszteni, milyen olcsó és jó praktikákat tudnátok mondani a ricinusolajon kívül?

Figyelt kérdés
Ti milyen sampont használtok? És milyen időközönként mostok hajat? :)

2012. nov. 9. 19:23
 1/4 n13 válasza:
Szia! A haj akkor nő gyorsan,ha egészséges, tehát 3 havonta nyirass a végéből 2-3cm-t! Kevesebb hajvasalás..ha lehetséges ne szárítsd meg a hajad,csak hagyd szobahőmérsékleten megszáradni! Használj hajnövesztő sampont,a fodrászüzletben tudsz beszerezni:)))sok sikert!!
2012. nov. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem régen szőke hajam volt, amit vasaltam, vállig érőre kellett utána vágni, annyira eltört. Utána visszafestettem barnára, de csak színezővel, és leálltam a vasalással. Ez kb. 3 éve volt, azóta legalább 40 cm-t nőtt. Vágatni nem vágattam 3 havonta, mert nem tört, felesleges lett volna. Évente egyszer volt kb. 3-4 cm vágva belőle. Hetente egyszer mostam/mosom korpásodás elleni samponnal, évek óta ugyanazzal. A balzsamot váltogatom, mindig illat alapján veszek. Pakolást nem használok, csak nagyon ritkán télen ricinusolajból és olívaolajból készítek rá. Vasalni és göndöríteni is szoktam de elég ritkán, amúgy hagyom magától megszáradni, vagy befonom, vagy valami. A tövét mindig megszárítom, mert nem szeretem, ha fázik a fejbőröm.
2012. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyógynövényes sampont használok (csalán, bojtorján, rozmaring... stb.) és 4 naponta mosok hajat.


Fejbőrmasszázs + egészséges táplálkozás.

2012. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2012. nov. 10. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!