Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétszőke hajba 1-2 árnyalatt...

Sötétszőke hajba 1-2 árnyalattal világosabb melír mennyire teszi tönkre a hajat?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
A melír nem károsítja annyira, mint a teljes haj festése.
2012. nov. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha világosabb akkor mindig szőkitik érte valamilyen szinten...
2012. nov. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem melíros a hajam loreállal festi egy mesterfodrász,nagyon drágán és tönkretette....nagyon száraz,szálkás töredezett az egyébként sok és hosszú hajam.Most wellával festetem vöröses szőkére és végre nem gáz.
2012. nov. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha natúr a hajad 1-2 árnyalat világosításához nem kell szőkíteni. ha festett az más, akkor le kell szőkíteni de nem drasztikusan, az nem viseli meg annyira. oda kell figyelni hogy milyen anyag (márka, lejárati idő), hogyan kenik fel, mennyi időt hagyják rajta, klimazon alá tesznek-e, megfelelő utóápolást kapsz-e. szerintem vállald be, feldobja a frizurát és pici változtatás, ha nem tetszik simán vissza lehet csinálni.
2012. nov. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké, megpróbálkozom a melírral kedves utolsó :) Egyébként eredeti színű a hajam, nincs festve és szerintem is szépen dobna rajta egy pár világosabb tincs.
2012. dec. 4. 10:04
 6/6 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:

örülök hogy belevágsz :) nem kell megijedni tőle. manapság már többféle technika közül választhatunk, hogy ne unalmas megszokott melírt kapjunk és szerencsére nem kell mindig a szőkítőporhoz nyúlni...szerintem egyáltalán nem ment ki a divatból a melír, csak átalakult. tőlem ugyanúgy kérik, de én is alkalmazkodom a divathoz fodrászként

2012. dec. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!