Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Számít valamit ha felmelegítet...

Számít valamit ha felmelegített csövű szoláriumba fekszik be az ember?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, hogy jobb ez így, mert jobban barnulsz, de ha abba gondolok bele, hogy nem a meleg barnít, hanem a fény (mondjuk így) akkor az már az első másodperctől kezdve 100%-on teszi a dolgát, de cáfoljatok meg ha rosszul gondolom

#szolárium #jobban barnít
2012. nov. 10. 10:17
 1/2 Bijjjus7 ***** válasza:
Szia. Én pl. csokicsöves szoláriumba járok és ezek a csövek már annyira erősek, hogy azonnal maximálisan barnítanak! Az hogyha melegebbek a csövek, melegebb lesz bent jóval ez igaz, de attól még, ha nem felmelegített be mész be az is szép eredményt fog adni!
2012. nov. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én úgy tudom egy ilyen csőnek még eléri a max lm-t kell úgy kb 10sec. persze a használati idővel változhat minimálisan a kelvin száma is és lehet gyárilag úgy állították be hogy bemelegedett állapotban legyen a legmegfelelőbb a színhőmérséklete a barnuláshoz. lehet hogy valamennyivel jobban barnít de kizárt hogy ezt észre fogod venni a börödön, amúgy sem szeretjük a pirított ribancokat....de nekem mind1
2012. nov. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!