Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha már fél éve feketére lett...

Ha már fél éve feketére lett festve a hajam, és ráfestek közép vagy sötétbarnát, akkor csak a lenőtt részt fogja majd be a hajfesték?

Figyelt kérdés
A lenőtt részt tudom, hogy be fogja fogni rendesen, mivel az a saját festetlen hajam, de a többi részen nem tud világosítani vagy barnásítani egy kicsit a hajamon?

2012. nov. 10. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem. csak a lenött részt fogja majd be. A világisításhoz le kell szivni.
2012. nov. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
igen, előfordulhat, hogy befogja, de foltos lesz.
2012. nov. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Csak a lenőtt részt... :(

Nekem is fekete hajam van és rákentem mahagónit (vörösesbarnát) és csak a hajam tövét festette be. A többi rész fekete maradt...

Leszivatni akarom,de arról meg azt hallottam,hogy nagyon roncsolja a hajat. Megvárni meg nem akarom míg lenő az egész mert az hosszú idő... :/

Szerintem szivasd le. Vagy esetleg menj el fodrászhoz és kérj tőle tanácsot,hogy mivel tudnád világosítani. :)

2012. nov. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ettől féltem ..Utolsó válaszoló, pont ugyanígy vagyok, ahogy te! Feketére lett festve, és már elkezdett lenőni, ami miatt kicsit szebb, minthogy az egész arcomat fekete haj veszi körül, de elég hosszú hajam van, és sajnos száraz és töredezős is, balzsamot használok rá, de nem segít túl sokat, ezért félek leszivatni, mert biztos hogy úgy elroncsolná, h lehet h vállig is le kéne vágni utána a hátközépig érő hajamat, azt meg azért nem..még a color b4-en gondolkozok, az elég sokmindenkinek bevált, sok jót hallottam róla, azt talán kipróbálnám, csak arra is rá kéne szánnom magam!
2012. nov. 10. 15:19
 5/12 anonim ***** válasza:

Én voltam az utolsó válaszoló :-)

Hát nekem is hátközépig ér a hajam és eléggé töredezik :/

Szintén balzsamot használok rá... De most nem tudom mit tegyek.Már meguntam a fekete hajamat és szeretnék világosabbat,de nem hittem volna hogy ennyire nehéz lesz.

2012. nov. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha gondolod, próbáld ki a Color B4-et, én is nagyon gondolkozok rajta, nagyrészt pozitívak a tapasztalatok, nézz utána, elég jónak tűnik, csak én még nem határoztam el magam.
2012. nov. 10. 18:51
 7/12 anonim ***** válasza:

köszi :-) megnéztem és nekem is tetszik.

Hát lehet kipróbálom,attól függ mennyibe kerül.

2012. nov. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
3-4000 körül lehet kapni, de én is ahogy utánanéztem, tényleg jó, és akkor meg is éri az árát. lehet, hogy én is kipróbálom! csak rá kellene szánni a pénzt..
2012. nov. 11. 13:25
 9/12 anonim ***** válasza:

Igaz! :-) én is gyűjtök rá! Nekem is bejön az ötlet.

Amúgy te mennyi idős vagy?

2012. nov. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én 17, de miért fontos ez? Amúgy van, amikor tetszik a hajam, pl ha a ruháimat úgy állítom össze és jól néz ki vele, de van amikor meg nagyon csúnya és nem jó! Ezért döntöttem úgy, h inkább valami barnásabb (semlegesebb) árnyalatot akarok.
2012. nov. 14. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!