Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dauert csinálnak akárkinek?

Dauert csinálnak akárkinek?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ha például még nem múltam el 18 éves, megcsinálja-e a fodrász.

(Hónapok óta játszom a gondolattal, hogy mi lenne, ha... és most jutottam el odáig, hogy na, akkor legyen. Ugyanis nem tudok semmit kezdeni a hajammal, és alapállásában nagyon nem tetszik, és a itt sajnos "nagyon"-on van a hangsúly)



2012. nov. 10. 14:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
gondold meg jól, mert általában megbánják a fiatalok. Utána utálatos amikor nő le, és még roncsol is nagyon.
2012. nov. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, csinálnak! :)
2012. nov. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Csinálnak, de tuti, hogy meg fogod bánni.

Én 14 éves koromban csináltattam, el se tudom mondani, hogy mennyire megbántam. A végére már olyan madárijesztő fejem lett, hogy az nemigaz. Most meg itt ülök 16 évesen tök rövid hajjal, ami még az államig se ér le. A dauer miatt vágattam le nemrég. Még jó, hogy ez a rövid haj irtó jól áll nekem. Régen a hátam közepéig ért le a hajam... azért az hiányzik. :)

2012. nov. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hűha :(

Nem gondoltam, hogy ennyi gondot okoz... ha nem lenne ennyire semmilyen a hajam, biztos lebeszéltetek volna már.. de így, makacs 17 éves fejjel még mindig szeretném :(

Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kezecske mindenhova!!:)

2012. nov. 10. 14:43
 5/12 anonim ***** válasza:
SZerintem inkább vegyél hajcsavarókat, hajsütővasat, tárcsás hajszárítót, bármit és göndörísd be mikor úgy akarod.
2012. nov. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
milyen alapból a hajad? Mi a probléma vele? Milyet szeretnél? mit vársz a dauertől? Cska azért kérdezem mert sok lány/nő nem olyannak képezli el mint amilyen lesz. 8 éve vagyok kozemtikus, pár vendéget már végig aszisztáltam a fodrász kolleganő mellett, szinte mindneki megbánta kivétel az öreg nénik, de az más tészta.
2012. nov. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hajcsavarót használj inkább a dauer = a hajgyilkossággal :(
2012. nov. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A hajam alapból nem hajlamos töredezésre, egyszer volt feketére színezve, úgyhogy nagyjából semmi baja nincs. A bajom csak az, hogy ekkora hosszúságon nem áll sehogy sem.. ha meg mégis, akkor is mindenfelé. Ha 10 centivel hosszabb lenne, lehúzná a súlya a végét, és valahogy kinézne, de így.. A másik meg, hogy nagyon tetszik a göndör haj, és azt mondják, jól állna:) Most kicsit elgondolkodtam, biztos szeretném-e.. de eszembe jut, hogy milyen lapos a hajam, és döntésképtelen leszek, nem tudom, mit tegyek :(
2012. nov. 10. 18:11
 9/12 anonim ***** válasza:

te már eldöntötted magadban szerintem mielőtt kiírtad a kérdést, hogy lesz dauerod :D

azért van különbség egy fekete hajszínező ás egy dauer között, a dauer lehet, hogy szép de akkor is tönkreteszi a hajat. De a te hajad azt teszel vele ami neked tetszik, és ha megbánod lenöveszted a dauert és kész :D

2012. nov. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom nincs a témában, viszont egyik ismerősömnek gyönyörű fekete derékig érő haja volt... bedaueroltatta. Kb. 3 hónapig tetszett neki, majd rájött, hogy nagyon rosszat tett a hajával, száradt neki, össze-vissza állt, stb. Utána nem sokkal találkoztam ismét vele és már csak lapockáig érő haja volt... Gondolom rájött, hogy nem tudja kivárni, amíg lenő, de azt sem akarta, hogy ápolatlan, száraz legyen a fele haja. Mióta lenőtt a hajából, váll fölé érő haja van csak, természetesen fele annyira sem dús, mint előtte. Szerintem erre még aludj párat. :)
2012. nov. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!