Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem fogja be a hajamat a...

Nem fogja be a hajamat a festék! Mért?

Figyelt kérdés
le lett szivatva a hajam és a festék nem fogja be rendesen mert annyira megvan törve:( a tövét meg szépen befogja...mit tegyek hogy befogja a festék mindenhol rendesen, vagy legalább egy kicsit?
2008. máj. 23. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A fodrászod nem tudja mit tegyél? Szerintem mindenképpen pihentesd mert biztos sérült a hajad! A leszivatás után sosem egyenletes a szin. Többszöri alkalomra érik el a kivánt szint.
2008. máj. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
fél éve szivattam le:S és hétul olyan az egész hajam mint a serprü:( nagyon csunya:( valami sapon vagy balzsam nincs ami helyre hozza a töredezett hajvégeket? nem tudja valaki?
2008. máj. 23. 20:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Gliss Kur balzsam!!!Rózsaszín flakonban bár 700ft,de nagyon jóóó!
2008. máj. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasonló problémám volt nekem is, csak nekem dauer miatt, le kellett vágni az egész hajam. A sérült, töredezett hajvégeket már nem lehet megmenteni, a reklámok ellenére nincs az a sampon, ami összeragasztaná a hajszálat. Ehelyett meg kell akadályozni a törést, és erre jók a különböző pakolások, balzsamok, de nem szabad megfeletkezni a belső táplálásról, pl. A vitamin!
2008. máj. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az eltört elhalt hajat sehogy nemfogod tudni befesteni.
2008. máj. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!