Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetoválás eltávolítása krémmel...

Tetoválás eltávolítása krémmel szerintetek működhet?

Figyelt kérdés

Van egy felkaromat lefedő friss tetkóm, ami leér a könyökömig, de ott még csak kontúrok vannak és nincs kiszínezve és nem vagyok benne biztos, hogy látható helyen akarom.

[link]

Ez szerintetek működne?



2012. nov. 11. 08:50
 1/10 anonim ***** válasza:
hát figyelj, ez néhol kicsit homályos..mert hol azt írja, hogy eltünteti, hol azt h esetleg eltüntetheti, hol meg, hogy halványíthatja...én nekem ez nagyon nem hihető, mert függ a bőrtípustól, tintától, mindentől...és akkor simán rá lehet fogni, h ezért meg azért nem működött. mondjuk ha neked friss, akkor talán nagyobb esély van rá. meg valamit biztos tesz vele, mert azért nem olcsó dolog. szóval én úgy gondolom, nem ad 100%os eredményt, de nem tudom, olvastál róla véleményeket? azok többet segíthetnek:)
2012. nov. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ja és még annyi, hogy 3-9 hónapig kell használni, h hatásos legyen...lehet többet érne egy kezelés:/
2012. nov. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Gratulálok a megfontolt tetováltatáshoz :D éljen a divat!
2012. dec. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én meg a segítőkész, intelligens hozzászólásodhoz!
2012. dec. 3. 18:26
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Már megbocsáss, de nekem azt tanította a nagyanyám, hogyha hülye voltam, viseljem a következményét. Te így jártál. van ilyen, csak ilyenkor nem a másikat kell ledorongolni, amikor teljen igaza van. Dehát ez volt mindig is a könnyebb út.
2012. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 SzilKa ***** válasza:
100%

Szerintem ez hosszú távon sokkal drágább, mint egy újfajta lézeres kezelés-sorozat, ami nem hegesít, ezen kívül nincsenek fotók a hatásairól... Szerintem kamu.

Inkább az Nd-Yag lézer, ilyen van Bp-en a Dark Art-ban, a Vato Loco-ban, illetve Miskolcon a Skin Workshopban. 1-2 havonta kezelik a felületet, a festék folyamatosan szívódik fel és alkalmanként 10, max 15e...


Egy tetováló

2012. dec. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válasz! Igen, már beszéltem is 1-2 szalonnal!

Jó, hogy van erre lehetőség! Nálam sajnos eldurrant az agyam, amikor csináltattam, de annyira jól megtervezte a tetováló, hogy nem volt szívem otthagyni, de másnap reggel már nem voltam ennyire biztos benne, főleg, amikor másnak is megmutattam, mindenki elájult, hogy ekkorát csináltattam. Mint írtam, igazából egy részt leszámítva -amiből a gyógyulás alatt amúgy is kijött a festék fele- csak kontúrok vannak meg, amik szintén fakultak rendesen, az eredeti színhez képest. Remélem megtudják oldani.

2012. dec. 4. 06:58
 8/10 anonim válasza:

Szia!

Van már eredmény?? :-) Kíváncsi vagyok,hasonló cipőbe járok!!Köszönöm!

2013. jún. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bár régi kérdés, de ha valaki keresne ilyen infót segítek neki: Jelenleg egy krém sem tudja eltávolítani a tetoválásokat, halványítani is alig :) Egy tudós még 2015 környékén jelentette be, hogy komoly eredményeket ért el egy krémmel, erről pár éve nincs hír, bár ez természetes, mivel gyógyszer, 5-10 évre szüksége van :) Tehát TALÁN 2020-2025-re lesz lehetőség krémmel eltávolítani tetoválást, addig ne rendeljetek semmi olyat, ami ezzel kecsegtet, nem fog működni :)
2018. jún. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 TeaCup válasza:

Egyetertek SzilKa-val. Egy lezeres tetovalas eltuntetes jobban megerne penzugyileg is es ha betartod, odafigyelsz az utokezelesre akkor biztosan nem fog heggesedni se!

(elnezest az ekezet mentes irasert!)

2018. szept. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!