Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet ott hajam valahogy ahol...

Lehet ott hajam valahogy ahol soha sem volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 éves srác vagyok, nem hiszem hogy kopaszodom, mert fürdésnél sose látok magam után hajat, de a homlokomnál nincs hajam. Lehet nekem valahogy itt hajam? (drága hajbeültetés nélkül!!)

Már nagyon zavar.. Az apai ágon mindenki kopaszodott állítólag.. Apám mindig mondja nekem, hogy vegyek fel sapkát, mer megfáznak a hajhagymáim és úgy járok mint ő.. (persze én meg pont utálom a sapkákat..) Ilyenkor meg mikor hűvös az idő mindig ez jár a fejemben és olyan érzésem van mintha egyre kevesebb hajam lenne.. (Pedig nem hullik..)


Mit csináljak ? Annyira rosszul vagyok már ettől.. Mindig is ilyen hajerősítő samponokat használok már kicsi korom óta (Garnier Fructis) Főleg a korpásodás ellenit, mert attól számomra valamiért olyan furán jótapintású lesz a hajam (egyébként nincs korpám!) Lehet ez sem tesz jót?


Kérlek segítsetek! :)


2012. nov. 11. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Alakuló Mickey Mouse style?:D Sajna nálam is hasonló a helyzet. Hogy mit lehetne ellene tenni? Szerintem semmit.
2012. nov. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen! Nővérem is mindig valami ilyesmit mondott, hogy mickey egér hajam van!
2012. nov. 11. 13:46
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval ott fönt kétoldalt nincsen, de középen meg van..
2012. nov. 11. 13:47
 4/4 anonim válasza:

Próbàld ki ezt!


[link]


Nem olcsó, de garanciát vállalnak rá. A korpàsodàs elleni sampont felejtsd el, mert ragasztót tartalmaz.

2012. nov. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!