Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 13-15 éves lányok! Ti hány...

13-15 éves lányok! Ti hány naponta mostok hajat?

Figyelt kérdés
Mert én mostmár 1 éve mindig vasárnap és szerdán mostam meg. De mostanában van hogy 2 naponta kell, mert 3.napra már nagyon zsíros. Van valami tippetek hogyan húzzam ki 3 napra?

2012. nov. 11. 14:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én is kettő vagy három naponta. Ha nem megyek sehova hanem otthont vagyok akkor nyilván nem mosom meg
2012. nov. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hetente 3x, most akarok áttérni a 2 alkalomra. Próbáltam hintőporral, de nekem az nem segített, ahogy a száraz sampon se. Jön a karácsony, akkor majd megpróbálom, hogy minél tovább kihúzom mosás nélkül (1-2 hétig) és akkor állítólag beáll a haj. Nem tudom, ezt is itt olvastam.
2012. nov. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vagy minden nap vagy minden másnap.Sajnos gyorsan zsírosodik a hajam.Már próbáltam nyáron,hogy csak hetente egyszer mosom meg,de nem segített. 15/L
2012. nov. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

heti 2 (15/l)

én is észrevettem, hogy jobban zsírosodik, mint régebben:/

2012. nov. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

szerda-vasárnap én is

De mikor szünet van vagy valami akkor nem mosom meg ameddig csak tudom. szárazsampon?

2012. nov. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
baba púdert próbáltam, de nem jött be a szárazsamponokról meg azt hallottam hogy nagyon száraz lesz tőle a haj. Ami meg jó minőségű az drága. De köszi a válaszokat!:)
2012. nov. 11. 18:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Régen naponta mostam, nagyon zsíros volt. Mostanában valamiért úgy veszem észre, hogy sokkal kevésbé zsíros, mint ezelőtt. Szóval most heti háromszor mosom, kedden csütörtökön és vasárnap. Persze még most is hamar zsírosodik, de nem úgy néz ki más napra, mintha zsírral kentem volna be.
2012. nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én minden nap megmosom hétfőtől-péntekig aztán szombaton nem de vasárnap meg megint... :D
2012. nov. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
2-3
2012. nov. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én 2-3 naponta.ÉS ha már zsíros, akkor leöblítem ecetes vízzel, ami bevált! A hajamnak nagyon sok minden ilyen házi praktika nem válik be, de ez most sikerült!
2012. nov. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!