Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ártalmas 3 naponta hajat mosni?

Ártalmas 3 naponta hajat mosni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 23. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, én is ilyen gyakorisággal mosom. :)
2012. okt. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A pénztárcának biztos, áram, víz, sampon, balzsam egyéb...

Szerintem az igényes, ápolt külsőhöz hozzátartozik, hogy soha nem zsíros a hajam, ez pont 3 nap. Ha nem mosnám meg 3. nap este, 4. nap reggelre hirtelen büdös és zsíros lenne, kipróbáltam. Enyémnek nem árt, igaz, nem ér bokáig, csak lapockáig. Megfelelő termékeket kell használni.

2012. okt. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kicsivel hosszabb, mint derékig érő hajam van és én is 3 naponta mosom. A 4. napon már zsírosodni szokott és utálom azt az érzést. Igénytelennek érzem magam, ha zsíros a hajam. Én már évek óta 3 naponta mosom egyébként és semmi baja a hajamnak. Nem szárad ki, nem töredezik. Tényleg csak a hajadnak megfelelő termékeket kell megtalálnod.
2012. okt. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem zsírosodik a hajad, akkor fölösleges megmosni 3 naponta. Nekem szerencsére nem zsírosodik, ezért ha nem járok koszos/büdös helyeken, akkor 4 naponta mosom meg és mégsem igénytelen soha a hajam.
2012. okt. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat,de sajnos,ha a 4 nap telik el a hajmosas kozt akkor mar nagyon zsiros.termeszetesen megfelelo termekeket hasznalok!:)
2012. okt. 24. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!