Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a számmal?...

Mit csináljak a számmal? Nagyon hamar kiszárad és a szőlőzsír nem jó rá.

Figyelt kérdés
:( Napi 3 liter víz szerintem elég
2012. nov. 11. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális ajakápolót használj. Pl. Carmex, Blistex.
2012. nov. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Carmex. A labello semmire se jó.
2012. nov. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Amikor nagyon száraz a szám níveával meg neogranormonnal kenem. És hogy ne száradjon ki labellot használok, bár igazából nem használ...
2012. nov. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én számat, ami kirepedezett még a gyógyszertári sebgyógyító sem hozta helyre, az egyedüli, amivel helyre tudtam hozni a DM-ben kapható saját márkás, alverde-s körömvirágos ajakápoló. Csak természetes anyagokat tartalmaz, és a körömvirág közismerten sebgyógyító. Azt hiszem 600 forint volt, fele annyi, mint a carmex termékei.
2012. nov. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sima gyógyszertári szájzsírom van. Pár száz forintért vettem még tavaly, és még mindig rengeteg van belőle. Ilyen labello meg hasonlók nekem sem váltak be, de ezt nagyon szeretem. Mondjuk hozzájön az is, hogy nem csak akkor kenem be a szám, ha már száraz, hanem minden reggel és napközben, ha szükségét érzem.
2012. nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kend be mézzel és hagyd rajta egy ideig, rendbe hozza.
2012. nov. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem, ha már nagyon kiszárad a szám a méz segít. Fogmosás után a fogkefével picit átdörzsölöm a számat, így lejön az elhalt hámréteg. Utána bekenem mézzel és 10-15 percig rajtahagyom, majd lemosom. Ettől puhább, hidratáltabb lesz.


Ajakápolók közül nekem a balea sensitive és a blistex. A blistex a nagyon száraz számat is rendbe hozza seperc alatt. :D

2012. nov. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a méz segít, bár én nem mosom le..hanem megeszem :D :D
2014. márc. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!