Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan kékesfekete hajfesté...

Van olyan kékesfekete hajfesték ami tényleg kékesfekete?

Figyelt kérdés

eddig bárki festette a haját kékesfeketére az sima fekete lett. Szeretném most a középbarna hajamat ilyenre festeni, de félek, hogy nekem is csak sima fekete lenne belőle.

Ismertek olyan festék márkát ami tényleg a fény felé kékes színű fekete?



2012. nov. 11. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
A kékesfekete az egy fekete festék ami fényben kékes árnyalatú kicsit... ez mind ilyen, a kék szín nem tartós, mosások alkalmával kikopik mindenképp. Ha te nagyon kékeset akarsz akkor keverj még a kékesfekete festékhez kék mixtont. Én magában használom a mixtont, az sötétkék lesz, ha esetleg olyat akarsz.
2012. nov. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi
2012. nov. 11. 19:04
 3/9 anonim válasza:
előző válaszolónak:akkor neked sötétkék hajad van? Oo
2012. nov. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Paletta-nak van a kékesfekete festéke, a barátnőmnek szőkésbarna haja volt, és szépen befogta neki :) fényben meg tényleg úgy nézett ki, mintha egy vékony kékes réteg lenne a haján :D
2012. nov. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. nov. 11. 23:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám, és úgy van, ahogy korábban írták: a kékes árnyalat korám kikopik. A mixton jó ötlet!
2012. nov. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, sötétkék a hajam:D [link]

Ez egy platinaszőke hajra festett kék mixton. Ha ezt valaki sötétebb hajra keni, szerintem simán kap egy normális kékesfeketéhez hasonló árnyalatot.

2012. nov. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

de jó a hajad *-*

második voltam.

írd meg,hogy hol és mennyiért lehet venni mixtont! előrre is köszi :))

2012. nov. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kallos
2022. febr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!