Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eddig egész sokszor festettem...

Varga Esztíí kérdése:

Eddig egész sokszor festettem a hajam. Most megint beszeretném festeni. Mit tegyek, hogy ne legyen a fejbőröm sebes, ne váladékozzon és ne viszket jen?

Figyelt kérdés

Miután befesti a hajam a fodrászom azután kb 4-5 óra múlva viszket utána másnap reggelre váladékozik a fejbőröm.Mit tegyek,hogy ne keljen ezt át élnem. Először fekete voltam,utána vörös mert azt tanácsolta sok mindenki a fekete nem jó meg,hogy az ilyet tesz.De a vörös hajfestéknél is az volt. Értelmes válaszokat segítségeket meg köszönném.

Utólag hozzá fűzni valóm.


Mindig Garniel hajfestéket veszek és azzal történik a hajfestés.


Üdv mindenki: Eszter



#hajfestés #fejbőr irritáció
2012. nov. 11. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem is ez van,én allergiás vagyok a festékre amit használ a fodrászom alfaparf. Nekem is váladékozás,sebek,erős csípés,és viszkető fejbőr volt jelen festés után de csak amit ő használt azután.

Meg kell mondani neki hogy mással kell befesteni a hajadat mindenképp,különben súlyos allergiás reakciók is előjöhetnek (pl elzáródik a légcsöved és megfulladhatsz).

2012. nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És akkor te most mit használsz mint hajfesték???
2012. nov. 11. 22:00
 3/4 anonim ***** válasza:

hát itt nem ez a lényeg,én szeretem garniert is én nem vagyok rá allergiás,én itthon festem a hajamat és csak 1 fajtára vagyok allergiás amit fodrász használ.

Még nem beszéltem vele róla,mert mostanában súlyosbodott nálam,ezért ha legközelebb megyek viszek hajfestéket :) Nálad meg egyértelmű a helyzet,hogy felejtsd el a garniert.

2012. nov. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értelek, ilyen gondok voltak, és még utána is Garniert vettél? Még csak nem is jó fajta festék.

Jó lenne tudni mire vagy allergiás, mert komolyabb baj is lehet egy rossz festékválasztás után, gondolom nem akarsz egy hajfestés miatt kórházba kerülni... valami allergia vizsgálat nem ártana. A drogériás festékekről meg szokjál le, egyik sem túl jó.

2012. nov. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!