Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha minden heten egy alkalommal...

Ha minden heten egy alkalommal megyek szolizni, az mennyire artalmas a boromnek?

Figyelt kérdés
szolarium

2012. nov. 12. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy értve? Nyilván tudsz róla hogy ezzel a mennyiséggel már iszonyat nagyon öregíted a bőröd, hamar ronda száraz, ráncos lesz, ha hajlamos vagy rá pigmentfoltos is. Plusz 75%-al nagyobb eséllyel lesz bőrrákod mint másoknak.
2012. nov. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak a borom szinet szeretnem megtartani most telire, mert nagyon ki szokott feheredni.
2012. nov. 12. 12:01
 3/7 anonim ***** válasza:
A heti egy akkor is sok! Nagyon sok! Én is, sőőőőt, minden ember kifakul a télen. Ez tök természetes. Nem szabad ilyen sokat járni szoliba.
2012. nov. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
szia!nem akarlak megijeszteni de szerintem ne szolizz!tapasztalatból beszélek!!nekem bőrrákom lett tőle!!!!
2012. nov. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ártalmas! Rengeteg negatív hatása van,amit már fentebb ki is fejtettek. Minden egyes alkalommal,amikor szolizol csak ártasz magadnak. Én amúgy nem értem,hogy miért jelent gondot valakinek,hogy fehér a bőre,de szerintem a fehérségnél sokkal komolyabb probléma lehet abból ha szoláriumba jár az illető. Persze ezt mindenki döntse el maga,hogy mi a fontosabb neki. Ne várd,hogy azt mondjuk nem ártalmas,mert az,de nyilván tisztában vagy a kockázattal,amit vagy vállalsz vagy nem. Ha vállalod,az a te bajod!
2012. nov. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bijjjus7 ***** válasza:
Szia. Szerintem Eu-csokicsöves szoláriumba menjél, hiszen nem tud megégni a bőröd, sokkal egészségesebb, ráadásul mélybarnító, szóval sokkal tovább is tart a színed! De ha mégjobban szeretnél odafigyelni a bőrödre, érdemes a szoliban kapható krémeket is használni, mert nagyon jól hidratálják a szolizott bőrt! :) Tapasztalat, és ki tudod kérni a pultos segítségét, hogy a legjobbat válaszd! Remélem segíthettem!
2012. nov. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)Maradok a barnito kremnel amit csak kiveteles alkalmakkor hasznalok:) es varom a nyarat h ujra napozhassak es szep barna legyek:)Nagyon nem szeretem a telet mert annyira kifeheredek, hogy mindenki azt kerdi hogy beteg vagyok? mert annyira sapadt szinem van..:(
2012. nov. 22. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!