Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy egészségese...

Mit csináljak hogy egészségesebb legyen a hajam és gyorsabban nőjön?

Figyelt kérdés
Mindennap vasalom,de vágva van rendszeresen csak elég lassan nő.Valami pakolás,balzsam,ápolószer van rá?

2012. nov. 12. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj mindennap vasalnod? Nem tudnád esetleg eltűzni vagy valami? Nagyon nem tesz jót a hajnak és bármit csinálsz vele, akkor is roncsolni fogja :( hővédő spray az mondjuk esetleg jó lehet vmennyire, illetve olajos ápolók. Én kókuszolajat használok, nagyon meg vagyok elégedve vele, bár én nem vasalom a hajam. Esetleg szedhetnél B vitamin komplexet is, plusz egyél meg heti 2-3 alkalommal egy répát, és mindennap egy pohár tej, joghurt, kefir :)
2012. nov. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amíg minden nap vasalod addig nem lesz egészséges hajad, tök mindegy mit csinálsz vele.
2012. nov. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a hennától nőtt meg. Fiatal koromban ez volt a problémám. Szálkás volt, tört a vége és még korpás is volt, ha nem mostam naponta. Még hullott is. Majd belekezdtem a hennába. Eleinte nehéz volt, de megérte, mert most dús, egészséges, majdnem a combomig érő hajam van. Ajánlom az észak-afriai hennát, mert azzal lehet csodás eredményeket elérni.
2012. nov. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!