Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha minden nap szedek vitamint...

Ha minden nap szedek vitamint és mellette eszek sajtot, tojásos ételeket, sok gyümölcsöt vagy zölséget, csokit, iszok tejet akkor lehet egészségesebb a hajam, vagy esetleg gyorsabban is nőhet?

Figyelt kérdés
sok paprikát, paradicsomot eszek simán, salátába vagy szendvicshez, plusz ömlesztett sajtot, eszek néha barackot, édességként sport csokit, vagy tejszeletet, néha joghurtot, iszok folyadékot sokat, pl tejet, levest fogyasztok vagy vizet, gyümölcsleveket, kávét nem gyakran, sok tojásos ételt eszek, rántottát főtt tojást, tükörtojást, és emellett szedek centrumot, meg pl magne b hatot, néha iszok pezsgőtablettákat is akkor valszeg megnő a c vitamin, a b vitamin a szervezetemben és ez kihathat a hajamra egy pár hét után? volt akinek ettől gyorsabban nőtt a haja sima vitaminoktól és jó táplálkozástól anélkül h revalidod, sörélesztőt vagy más hajnövesztő vitaminkapszulát vett volna be?

2012. szept. 21. 01:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Haj zsírosodása, inkább idegrendszeri tünet, mint vitamin hiány !
2012. szept. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bocsi,én most kötöszködni fogok:)))))

Olyan aranyos vagy ezzel a sok finomsággal,amiket leírtál,de miért "eszeK",meg"iszoK"?EszeM iszoM.

Mégegyszer bocs,nem bííííírtam ki:))

43F,3 szakmunkással.Üdv.

2012. szept. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nekem is szakmunkásom van, szerintem ha eszem, akkor valamit eszem, azt eszem, ha eszek, akkor csak úgy eszek, de szerintem mindkettő elfogadott, ez nem helyesírási hiba :)

amúgy mindig 5 ös voltam helyesírásból, de már sokat felejtettem belőle. Persze attól még lehet valakinek esze, tehetsége, képessége hogy nem tanult, van aki magától tanul meg gitározni, vagy varrni, én a számítógépet kezelni meg gyorsan írni tanultam meg egyedül, gyakorlat teszi a mestert :)

de ez nem önéletrajz, hogy valaki kiírja az írásjeleket stb :) a lényeg hogy értitek mit szeretnék mondani :)

amúgy nem a zsírosodás érdekel, hanem ha ilyen ételeket eszek, akkor felér az egy vitaminbombával, amitől akár szebb lehet a haj, vagy gyorsabban nőhet?

2012. szept. 23. 16:06
 4/8 anonim ***** válasza:
A túlzott vitamin bevitel, főleg ha zsírban oldódó, akkor a mákadat terheled, ha vízben oldódó vitamint túlzásba viszed, akkor a vesédet terheled. Úgy hogy inkább étkezz egészségesen, mint bogyókat kapkodj
2012. szept. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

szia.

A vitaminbevitel egy olyan fontos dolog, amire minden embernek figyelnie kéne mindig, nem csak akkor, ha már ugy érzi probléma van.

Az a vitamin mennyiség amit pl kajábol viszel be, az nagy valoszinűséggel az alap vitaminszükségleteidet sem elégiti ki( ez a zölségek meg gyümölcsök rossz minőségének tudható be egyrészt). A vitaminszükséglet továbbá rengeteg dologtól függ, pl hogy végzel fizikai munkát vagy sem stb.

Egy szó mint száz szerintem ha csak simán egészségesebben probálsz kajálni mint az átlag, biztos hogy nem fog gyorsabban, vagy szebb hajad nőni mint bárki másnak.

HA viszont megnöveled tudatosan azon mikronutriensek bevitelét amik a hajnövekedést elősegitik, tapasztalhatsz változást. :)

2012. szept. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia!


Próbáld ki a csalánlevélből készült teát. Biztosan erős, egészséges lesz a hajad, és gyorsabban is nő.

Azért a helyes táplálkozás is fontos.


Jó egészséget!

2012. szept. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, a csalánteát azt inkább igyam, vagy csak mossam le vele a hajam? gondolom belsőleg jobban hat minden :)
2012. szept. 28. 20:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, belsőleg jobban hat minden. Pl. ha a fenolt a kezedre öntöd, akkor csak kioldja a zsír egy részét a bőrödből, ha megiszod, akkor meg megöl, de legalábbis rák garantált.

Vicceltem. Csalánteát alkalmazd külsőleg és belsőleg is, mindkettőnek van értelme a haj szempontjából.

2012. szept. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!