Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fogamzásgátlótól mindenkinek...

Fogamzásgátlótól mindenkinek szebb lett a bőre?

Figyelt kérdés
Olyanok írjanak akik tapasztalták, akiknek problémás bőre volt azelőtt és elmúlt:) mennyi idő volt?

2012. nov. 13. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én egy éve szedek yadine-t! Azért is kezdtem el szedni, hogy majd elmúlik a fokozott faggyútermelésem. De nekem nem lett szebb sokkal. Annyi, hogy nincsenek már mély gyulladások! De ugyanugy mitesszeres vagyok!! Ugyhogy tabit fogok váltani!! Pedig ugy reménykedtem....
2012. nov. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Diane 35-öt szedtem két évig, terhes nem lettem, de a bőröm sem lett jobb semmivel.
2012. nov. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne azért szedj fogamzásgátlót hogy szebb legyen a bőröd. nem arra való.
2012. nov. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bizony ne azért szedj!

Ez olyan, mint ágyúval verébre lőni!


Még ha szebb is lesz a bőröd, rengeteget kockáztatsz.

Bezsákolhatsz mellé sokkal kellemetlenebb nyavalyákat is.

Libidócsökkenés, fokozott hajlam a hüvelygombára...


Személyes tapasztalat:


Nem volt nagyon csúnya bőröm, de még azzal a kevés patival se "bánt el", pedig olyan jellegű bogyót szedtem, aminél tapasztalni szokták a javulást.

2012. nov. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A bőrproblémákra nem a fogamzásgátló a megoldás. Egyik barátnőm 18 kilót hízott tőle. A végén már szinte nem is evett, csak gyümölcsöt, mégis hízott. A bőre semmit nem változott.
2012. nov. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem semmit nem csinált a bőrömmel.
2012. nov. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
legtöbb embernek semmit nem javit, emiatt nagy butaság szedni, ha mégis akkor is ha abba hagyood 99% hogy ujra ugyanolyan lesz a bőröd mint elötte. hány éves vagy? Inkább megfelelő termékekkel kéne kezelni a bőröd, szakemberre bizni a tisztitását és szedjél cinket az soakt segít belsőleg.
2012. nov. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem lett tőle szebb, ellenben mikor abbahagytam, még sokkal rondább lett, másfél évbe került, hogy kb. olyan legyen, mint kezdetben. :/

Az egyetlen pozitív hatása a gyógyszernek annyi volt, hogy nem estem teherbe, mellette inkább csak negatív mellékhatásokat tapasztaltam. Szóval jól gondold meg, kell-e ez neked, és olyan orvost válassz, aki minden szükséges vizsgálatot megejt.

2012. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!