Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Házilag melirozni szőkét?...

Házilag melirozni szőkét? Sos! Nagyon sürgős

Figyelt kérdés
holnapra szokenek kell lennem, és az a hajszinem eredeti színű,barna. szeretnek vilagosabb tincseket és vettem 6%os oxit,meg szokito port. be fogja fogni?:)
2012. nov. 13. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenki azt hiszi, ez csak úgy hipp-hopp meg lehet csinálni.Nekem tegnap csinálta a fodrászom és állíthatom,hogy eszem ágában sem lenne magamnak csinálni. Már az, amiket összekever, meg amit utána ráken a hajamra, állítólag egy színfogó és ápoló, valami nagyon büdös cucc is kell rá a lemosás után.Plussz, mire kihúzgálja a hajam a sapka alól..isten őrizz magamnak csinálni!!
2012. nov. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
es mennyit fizettel?:)
2012. nov. 13. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:
5000 Ft-ot szoktam ilyenkor, mert le is vágja.Ha csak vágja 3000 ft.
2012. nov. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!