Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc samponotok? Miért? Mire jó? Ára? Lelőhely? Szilikon mentes? Tartalmaz sodium laureth sulfate-t?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Hegyensóder, benne van a nevében a lelőhelye.
2012. nov. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Schauma,Garnier
2012. nov. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Glisskur sampon/balzsam!

Puha és selymes lesz a hajam és érzem utána pár napig az illatát!

Leárazáskor szoktam megvenni: 600 -800 között van!

Mindenhol lehet kapni : drogériák, tesco, spar!

Sok helyen láttam már!

2012. nov. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Alverde [link] Ezt nagyon szeretem.

DM-ből van.

2012. nov. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Házi készítésű samponszappan. Nincs benne semmi SLS/SLES/ALS vagy hasonlók. Abszolút szulfátmentes és persze szilikonok sincsenek benne. Internetről rendelem egy kézműves oldalról. Azt hiszem 800 ft körüli volt az ára, de nekem tovább kitart, mint a korábbi normál samponjaim.

Azért a kedvencem, mert a nagyon zsíros hajamra ő az egyetlen, ami tényleg bevált. No vele sem tökéletes a helyzet, de 3. napon még simán elhordom a hajam, ami azelőtt elképzelhetetlen volt. Imádom, hogy nincs benne szilikon, ez volt az első, amit próbáltam kiiktatni a hajápolási szokásaimból, mert rájöttem, hogy az is nagyon zsírosítja. Hogy szulfátmentes annak azért örülök, mert legalább ennyivel kevesebb méreganyag jut a szervezetembe. De megmondom őszintén, szerintem ez az SLS-es téma kicsit túl van reagálva. Lett eddig bárkinek bármi baja konkrétan az SLS-től?

2012. nov. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla
2012. nov. 13. 21:29
 7/7 Quorra ***** válasza:
Csak a sejteketek öli a SLS.
2012. dec. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!