Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolaj hajnövesztéshez?!...

Ricinusolaj hajnövesztéshez?! Negatív tapasztalatok vannak valakinek?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam már, hogy jó hatással van a haj gyors növekedéséhez. DE kíváncsi lennék, hogy olyanok, akik alkalmazták ezt a módszert, ők mit mondanak erről. Van bármilyen káros hatása?


Előre is köszi a válaszokat!:)



2012. nov. 14. 15:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%
Igen, tényleg érdekes, hogy én spec belinkeltem egy oldalt, ahol írnak erről, hozzá mertem tenni, hogy nem írnak káros hatásról, ezért pedig egyből le vagyok pontozva. Alapból rühellem az olyan embereket, akik a saját véleményüket abszolút igazságként fogják fel, és úgy látszik, hogy ez az oldal pedig hemzseg az ilyen önjelölt tudósoktól...:D
2012. nov. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
70%
Azért az se mindegy hogy mennyit kísérletezünk, mert a végén még jobban tönkretesszük a hajunkat
2012. nov. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
63%
de akkor is a legfontosabb hogy ha hajat akar valaki növeszteni és szép és egészséges hajat akarunk akkor bizony kellenek a vitaminok.... én is használom a ricinus olajat és nagyon jó!!! heti 1x viszem fel a hajamra... de csak azért mert heti 1x-kell hajat mosnom... :D 2 hétig folyamatosan minden nap felkentem 1 saját ricinus olajos pakolást és úgy rendbe hozta a hajam h nem hittem a szememnek persze én szedek c-vitamint és egy komplex hajvitamint meg rengeteg gyümölcsöt és zöldséget eszek... a körmeim is nagyon szépek erősek a hajam meg havi 4-6 cmt nő... de az is beleszámít szerintem hogy nem dohányzom rendszeresen sportolok stb...
2012. dec. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
21%
Én a hét összes napján bekentem vele a hajam és vasárnapra 1,8 cm-t nőtt. Nekem bevált.
2013. aug. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
40%
Kár ezen vitázni,mert azért vagyunk emberek,hogy különbözzünk és ezzel bizonyított tény,hogy a szervezetünk is különbözik! De attól,hogy egyes embereknek nem vált be nem kell a csalódottság miatt letámadni a másikat! Én is ki akarom próbálni,mert vékonyszálú és ritka hajam van amely nem,hogy nőne inkább hullik. Próbáltam a Bánfi hajszeszt,de szétroncsolta a hajam. Most jön a ricinus. Sok sikert mindazoknak akik tesznek az egézséges hajért!! Viszont még 1hozzáfűzés a negatív beállítottságú illetőnek! Ha alaposan utàna jártál volna a jó és rossz hatások lehetőségének akkor láthattad volna ,hogy 80%-nak segített,de 20%-nak nem! Te pont beleesel a 20%-ba! De lehet,hogy majd én is. Viszont vêleményt addig nem írok amíg ki nem próbáltam:)
2014. febr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!