Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kezdő vagyok a hajfestésben!...

Kezdő vagyok a hajfestésben! Tanácsokat szeretnék kérni! Lehet?

Figyelt kérdés
Szóval szép, egészséges, sötétszőke, hátközépig érő, dús, hullámos hajam van. Szeretném beszínezni 1-2 árnyalattal sötétebbre (barnára), de nem tudom, hogyan fogjak hozzá. Először olyan színezőt szeretnék, ami max. 5-6 mosás után kijön, mert lehet, hogy nem tetszene a sötétebb frizura. Milyen színezőt tudnátok ajánlani nekem? Főleg márkára gondolok, mert a színben van elképzelés... kávébarna, középbarna vagy valami ilyesmi az elképzelés. Köszi! :-)
2012. nov. 15. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább bízd fodrászra! Ha sok hajad van nehéz lesz magadnak megcsinálni, azonkívül jobban tudja, hogy milyen szinezőre vagy festékre van szükség!
2012. nov. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocsi, hogy nem kérdésre válaszolok, de szerintem próbáld meg a kávés hajmosást, az gyorsabban kikopik mint a színező és nem is káros a hajadra
2012. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kávés hajmosás? Ez pontosan mit jelent?
2012. nov. 16. 07:47
 4/4 anonim ***** válasza:

én sem tudom 100% pontosan, de fekete kávéban kell áztatnia hajad 20 percet és állítólag befogja a kávé szína hajat.

Viszont 1 mosás után teljesen eltűnik.. Ez szerintem azért jó mert nem kell hónapokat várni, hogy eltűnjön ha mégsem akarsz barna lenni, de nézz utána a neten nehogy miattam menjen tönkre a hajad

2012. nov. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!