Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan borotválkozzak?

Hogyan borotválkozzak?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, és nem az a szőrös fajta, viszont most már eléggé sok a "pehejbajúszom", és egy pár hosszabb szál is van az államon, ezért gondoltam, hogy megborotválkozok. Van elektromos és "klasszikus" borotva is, melyiket egyszerűbb használni, és hogyan csináljam?

2012. nov. 16. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
hát elsőnek szerintem amíg nem nő durván, addig elég a klasszikus is
2012. nov. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, de mit csináljak, hogy ne vágjam meg magamat, stb?
2012. nov. 16. 15:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugy tanitottak, hogy mindig a szörszal növesevel megegyezö iranyba kell, ugy nem irritalja annyira a börödet, es a borotvanak eleg elesnek kell hogy igy is levigye. Am elötte borotvahabbal kend be az arcod ahol eppen borotvalkozni szeretnel, es utana borotvaval szepen huzkodd vegig. Akkor nem fogod megvagni magad, ha a borotvat a pengere merölegesen huzod es nem össze vissza cikazva vele.
2012. nov. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!