Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Brooke Mueller-nek milyen...

Brooke Mueller-nek milyen árnyalatú szőke a hajszíne? Illetve ő melyik színtipusba tartozik? : Tavasz, nyár vagy esetleg ősz?

Figyelt kérdés
A telet kizártam, az bizti nem. De ő meleg színtipusba tartozhat? Nekem is olyan a hajszínem mint neki (mármint az eredeti, nem festett szőke hajszíne) és nekem is barnás a szemem, ezért lenne lényeges, hogy melyik színtípusba tartozik, mert ez a szőke árnyalat ngyon tetszik, csak kérdés, hogy hogy is állna nekem.Ha ősz típus, akkor bizakodhatok,hogy talán igen....
2012. nov. 16. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Julianne Moore TIPIKUS ősz árnyalat:


[link]


Akit te mondasz, az nem ősz típus, mert ő nem vöröses.

2012. nov. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De az ősz típusba nem csak a vörös hajú és szeplős emberek tartoznak. Én ősz vagyok, de világos árnyalatú barna a hajam, fodrászok középszőkének hívják.

Akkor Brooke Mueller melyik típus?

2012. nov. 17. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem igen tudom, ki ez a nő, de a google alapján annyit láttam, hogy az eredeti hajszíne valószínűleg sötét, vagy középbarna. (a lenövéséből ítélve) Többféle szőkét viselt már, a legrosszabbak a lenszőkék, szalmaszőkék, hamvasszőkék. Ezek teljesen eltompítják az arcát.


Amúgy valószínű, hogy ősz típus, a szemei szép meleg barnák, és a bőre is aranyló tónusú.


Elég kevés ősz típusnak áll jól a szőke, az inkább a tavaszoknak nyerő. De ha neked világosabb barna a hajad, és lágyabb ősz típusba tartozol, akkor egy kis vöröses-barnás-szőkés melírral megpróbálkozhatsz, mert az annak a típusnak jól áll.


Itt még sok képet meg infót találsz:

[link]

[link]

2012. dec. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos infókat! Igen, a lágy őszbe tartozom, bár tényleg nem minden szőke árnyalat áll jól,úgy mint a csokoládé árnyalat sem, mert az meg már túl sötét. Most megpróbálkozom az általad írt vöröses-barnás-szőkés árnyalatú melírrel, szerintem az jó lesz :)
2012. dec. 4. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!