Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szívesen belevágnék a raszta...

Ktriga99 kérdése:

Szívesen belevágnék a raszta projectbe. Szerintetek megéri? És mit gondoltok a raszta hajról?

Figyelt kérdés
raszta

2012. nov. 17. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a raszta haj, de csak akkor, ha hosszú. Láttam már vállig érőt is, az nem tetszett, viszont ami derékig vagy még alá ér, az nagyon jól néz ki.

Egyetlen hátránya van, hogy nagyon nehéz megszabadulni tőle. De ha szeretnéd, akkor csináltasd meg, de azt nézd meg, hogy jól állna-e neked.

2012. nov. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi amúgy ezen gondolkozom még ,hogy jól állna-e.
2012. nov. 17. 22:56
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem tetszik,a barátom raszta, hátközépig érő haja van.

szerintem egy próbát megér, ha nagyon szeretnéd, meg ha olyan beállítottságú vagy amihez illik ez a haj.

amit gondolok róla azon felül, hogy tetszik: nagyjából az első válaszadó összefoglalta :)

2012. nov. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mindenképp megéri. nekem lassan 2 éves a hajam és imádom még mindig :) csak ha csináltatsz gondold meg mert ha levágatod a szíved szakad meg. béke
2012. nov. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!