Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek egy lánynak gáz...

Brigivagyok kérdése:

Szerintetek egy lánynak gáz lenne a raszta haj?

Figyelt kérdés
nagyon szeretném berasztáztatni a hajam, mert egyrészt hippi vagyok, másrészt meg illene is hozzám. fel merem vállalni magam és csak a véleményetekre vagyok kíváncsi. szeretnék raszta hajat, mert tetszik és kész. :D szerintetek? amúgy hosszú, barna, göndör hajam van. ja és lány vagyok :D

2012. nov. 12. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem mindenkin gáz, de ez az én véleményem:)

"hippi vagyok" Bocs, de ezen meg röhögtem egy keveset:D


Ne foglalkozz másokkal, ha neked ezt tetszik, akkor csináld. A te életed, a te dolgod:)

2012. nov. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egyet értek az elsővel
2012. nov. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is egyet értek, szerintem a raszta mindenkin visszataszító,ápolatlan hatású. Nyilván ha neked tetszik,akkor te nem így látod. Ha akarod,csináltasd,de arra készülj fel,hogy ez megosztja az embereket. Persze lesznek,akiknek tetszeni fog,de ez eléggé szélsőséges dolog ahhoz,hogy sokan elítéljenek emiatt.
2012. nov. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem jól néz ki.
2012. nov. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem gusztustalan. Ja és miután megcsinálták neked, utána no hajmosás. Persze egy idő után öntisztítóvá válik a fejbőr, de wáh, nem kéne és ha a barátnőmnek olyan lenne szakítanék vele.
2012. nov. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi az, h no hajmosás?? :) Természetesen kell a rasztákat is ápolni. [link] Én pl rá nem mondanám, h ápolatlan.

Kedves Brigi, szerintem nyugodtan vállald be, ha neked tetszik. Göndör hajból amúgy is egyszerűbb rasztát csinálni, meg szerintem jobban is néz ki.

Nekem is van egy lány ismerősöm, aki kb. 6-7 éve raszta, már a fenekéig érnek a tincsek és soha nem láttam még igénytelenül. Arra készülj fel, hogy az elkészítése után 1 hónapig nem moshatsz hajat, utána pedig macerás lesz minden hajmosás után horgolgatni a rasztákat, hogy ne nézzen ki hülyén. Szóval időigényes szerintem.

2012. nov. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a raszta haj, de csak ha az illetőnek tényleg jól áll és passzol az egyéniségéhez :)
2012. nov. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

én is szeretnék raszta hajat! :)

lány vagyok én is :DDD

én is hippi vagyok :D mármint valalmi hasonló szerű... szeretek deszkázni meg ilyen freedom feelingem van xD

ha jónak látod legyen olyan hajad! ezzel csak jelzel a külvilágnak, hogy neked ez ÍGY jó! ;)

2013. márc. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Helima válasza:
szerintem csinálj raszta hajat ,én is azt fogok majd gimiben amikor anyum megengedi :DD ja igen és ne érdekeljen más véleménye te döntésed ne engedd be folyásolni magad :)
2013. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, nagyon jó. Nagyon tetszik nekem is, igaz szerintem az én szőke hajammal fura lenne, de barnából jót lehet csinálni. Egyáltalán nem ápolatlan, egy olyan haj amire azt mondják, mindenkinek jól áll. ( szerintem nem) De ha olyan az egyéniséged tényleg nagyon feldobja. Nem értem mi baj azzal, ha valakinek van stílusa???
2013. dec. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!