Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Randim lesz, és szög egyenes...

Randim lesz, és szög egyenes a hajam. Azt kérdezem, hogy hogyan tudnám begöndöríteni tartósan a hajamat, úgy hogy akár 5-6 órát is kibírjon?

Figyelt kérdés
Bármilyen jó tanácsokat szeretettel várok! Köszi!!!

2012. nov. 18. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy a randi előtt hajsütővel jól begöndöríted a hajad és miután az egész hajaddal megvagy utána jól befújod hajlakkal, vagy pedig elmész a fodrászhoz és ő becsavarja a hajadat és búra után gyönyörű egyenes lesz a hajad, vagy pedig te becsavarod magadnak előző este hajmosás után és hajszárítóval megszárítod és miután kiengeded mindenképp jól fújd be hajlakkal.:) Nekem hullámos a hajam és én is göndörítem, én mondjuk hajsütővel szoktam és bírja 3 napig ha jól befújom hajlakkal..:) sok sikert!
2012. nov. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elkezded göndöríteni és minden egyes tincset befújsz jó sok hajlakkal
2012. nov. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen szivacsod???


[link]


ezzel lehet úgy megcsinálni hogy még holnap is olyan lesz :D

Ha nincs akkor papírzsepivel

Megmosod a hajad,és valakit megkérsz hogy tincsenként csavarja be papírzsepivel.Hagyd úgy egész éjjel,vagy pár óráig és garantáltan göndör lesz.

Ilyesmi


[link]


attól függ milyen hajad van ;D

2012. nov. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
búra után NEM egyenes-t hanem göndör-t akartam xd bocsi!
2012. nov. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek!!!
2012. nov. 18. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!