Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajhoz kérnék segítsége...

Zakhalaeus kérdése:

Göndör hajhoz kérnék segítséget. Lentebb leírom részletesebben. Hogyan?

Figyelt kérdés

Na öhm, hogy is kezdjem...Akkor nekem hihetetlenül göndör a hajam körülbelül ilyen, csak rövidebb...(Fiú vagyok) [link]

Ebből én szeretnék ilyet:

[link]

Ez szerintetek mennyi idő lenne?És mi kellene hozzá gondolom hajvasaló mindenképp, de azon kívül? Valószínűleg kéne lakk vagy mi? Előre is köszönöm a válaszokat...

14/F



#haj #göndör #göndör haj #nagyon göndör #extra göndör
2012. nov. 18. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél már b.zi
2012. nov. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ... Nem sokat ért de mégis legalább valami... Kérnék még válaszokat... :D
2012. nov. 18. 14:10
 3/7 anonim ***** válasza:
hajvasalót felejtsd el az tönkreteszi a hajat és vissza fog törni ami által nem fog nőni a hossza. drogériákban keress hajradírt mert a hajradír mellett szokott lenni úgyanolyan dobozban haj kiegyenesítő. rákened a hajadra hagyod x ideig és nem lesz göndör a hajad még nem vettem ilyet de ez direkt erre van, hogy ne keljen hajvasaló mert az nagyon roncsol....és ez egy jó darabig birni fogja szerintem amíg le nem nő a haj teljesen tehát a te esetedben kb 1évente kéne megismételni ezt az egyenesítést de sajnos pontossan nem tudom mi a neve....egyébként a haj havi 1cmet nő :)
2012. nov. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :D Találtam olyat amire az van ráírva, hogy hajegyenesítő spray. :D
2012. nov. 18. 14:16
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyen spraym de megmondom őszintén az nem sokat ér
2012. nov. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oke... Köszönök eddig minden választ... Próbálgatni fogom addig amíg nem sikerül... :D
2012. nov. 18. 14:23
 7/7 A kérdező kommentje:
Na... Kérnék szépen még válaszokat :D
2012. nov. 19. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!