Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan festitek be magatoknak...

Hogyan festitek be magatoknak a hajatokat?

Figyelt kérdés
Már megvettem a festéket, de nem merek belekezdeni... :D Amúgy még soha nem volt befestve a hajam, de már régóta szeretnék színt váltani... Az eredeti hajszínem középszőke és rézvöröst akarok... :)
2009. aug. 15. 15:43
 1/5 anonim válasza:
100%

hát én úgy szokatam ( igaz színezővel..),hogy jól megfésülöm hátrafelé és elkezdem a tövét bekenni elöl ecsettel. utána pedig a gumikesztyűre rakok kis adagokat és jól belemasszírozom a hajamba. végig ez egészet megcsinálom így, ritka fogú fésűvel is átmegyek rajta. az az lényege, hogy mindenhol egyenletes legyen a festék szerintem :)

sok sikert hozzá!!!

2009. aug. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
előző vagyok: ha kicsit félsz hívj át vkit, aki segít!!!és ha fested és kész, akkor töröld le az arcot, a füled meg hátul a nyakad, ha összekented a festékkel vmi testápolóval.. azzal lejön :):)
2009. aug. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szőkítem + festem minden egyes alkalommal. :D Először elől festem be, majd előre hajtom a fejem és körbe a nyakamnál, a hajtőnél is befestem. Utána széthúzkodom hátul és érzésre elkezdem festegetni, utána meg belemasszírozom. Ezt követően valakit megkérek, hogy nézze át, mindenhol befestettem-e, és ha nem, akkor az illető szépen bekeni ott is. Nyugodtan vágj bele szerintem, max. egy két helyen hátul, ahol nem látszik nem fogja be rendesen, de a következő festéssel az is rendben lesz.

Ha először fested az egész hajad, és váll alatti hosszúságú, akkor legalább két doboz festéket vegyél! Először a halántéknál fesd és utána a hajvégeket! DE ez részletesen le van írva a festék dobozában! ;)


Sok sikert!

2009. aug. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a biztatást! :)

Igen, hosszú hajam van, és erre is gondoltam, szóval itt a 2 doboz festék! :D Majd megkérem barátnőmet, hogy segítsen. :)


Köszönet még1×! :)

2009. aug. 16. 12:41
 5/5 anonim ***** válasza:

hello

a hajfesték arcbőrről leszedésére meglepő de hatásos módszer: cigarettahamu. nekem is ajánlották és nem hittem el de tényleg azonnal lejön.

2009. okt. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!