Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Hogy és milyen időközö...

Lányok! Hogy és milyen időközönként szoktátok a fésűitek tisztítani?

Figyelt kérdés

2012. nov. 18. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem sörtés hajkefém van , a víz alá tartom és vagy kézzel vagy egy kis körömkefével átsikálom, kirázom belőle avizet törülközőben megtörlöm és lefelé fordítva rárakom a radiátorra
2012. nov. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag most egyet használok csak. Ilyen: [link]

Naponta 2x-3x fésülködök vele. Kb. havonta szoktam lemosni, néha gyakrabban. Minden használat után kiszedem még az utolsó szál hajat is belőle, amúgy meg nem nagyon koszolódik, csak esetleg ha olajozom a hajam, vagy sűrűbb szérumokat használok. Úgy tisztítom, hogy langyos víz alá tartom, aztán folyékony szappant vagy sampont teszek rá, és egy fogkefével jól átdörzsölöm a fogak között. Utána megtörölgetem aztán megszárad magától.

Régen gyakran használtam sörte kefét, azt pár használat után mostam le. Samponnal szoktam langyos vízben azt is, az ujjammal jól végigdörzsölve a szálak közt. Aztán hagytam megszáradni.

2012. nov. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Soha nem szoktam, kiszedem a hajat belőle és ennyi.
2012. nov. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Annyiszor ahányszor hajat mosok, azaz minden héten. Szappanos vagy samponos vízben alaposan kikefélem körömkefével, persze kiszedem előtte a hajat belőle. Majd leöblítem és megszárítom. Műanyag hajkefém és fésűm van.
2012. nov. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden hajmosásnál mosom, mert samponos hajamat kifésülöm- tudom nem egészséges, de nekem beválik- így kimosódik. Hajszálkiszedés pár alkalmanként, kb minden második fésülésnél.
2012. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fésülködés után kiszedem belőle a hajszálakat. Ezen kívül sehogy.
2012. nov. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A hajkefét minden használat után (göndör haj, csak hajmosásnál használtam) kitisztítottam, de már áttértem fésűre, azt minden fésülés után leöblítem, de konkrétan fertőtleníteni nem szoktam, csak én hazsnálom, nem lett még egyszer sem "koszos".
2012. nov. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!