Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék egy köldök pc-t....

Szeretnék egy köldök pc-t. Nagyon fájdalmas? Milyen kockázatok vannak ( azt tudom hogy elfertőzödhet) Meddig kell folyamatosan tisztitani szúrás után? és később milyen időközönként?

Figyelt kérdés
Nem bánnám ha linkelnétek párat. HelloKittys Playboyos vagyis ilyen aranyosakat:D köszi.14L.
2011. febr. 19. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
nem vészes a fájdalom, sőt. ami egyedül nekem rossz volt, hogy kb 2-3 napig csak háton fekve tudtam aludni. amúgy ha rendesen tisztán tartod, és normális helyen csinálják, steril eszközökkel, akkor kicsi az esélye annak, hogy elfertőződik. tisztítani mindig kell, ugyanúgy, mint egy fülbevalót vagy akármit. szúrás után pár hétig, pontosan már nem emlékszem, meddig kellett.
2011. febr. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nekem azzal nem lenne gond hogy csak háton aludhatok mivel mindig úgy szoktam. Sokan mondják, hogy a szúrás nem vészes meg minden de azért kicsit parázok..

Azt szeretném hogy melyik évszak a legalkalmasabb?

Nyáron nem akarok mert akkor nem mehetek strandra.. télen meg megfázhat vagy ez hogy van?

Köszi a választ!:D

2011. febr. 20. 14:37
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem fáj a köldöknél aligha van idegvégződés, körömmel ha összecsíped megtudhatod h nem fáj.

Addig kell 2x ápolni naponta míg nem látod úgy h gyógyulgat.

Mikor begyógyult elég 2hetente kivenni mondjuk.

2011. febr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kösziszépen!

És ha valami gond lesz és kikell venni akkor a lyuk az ott marad..?:/

2011. febr. 20. 18:28
 5/10 anonim ***** válasza:

igen, helye marad a lyuknak, ha kiveszed.

amúgy sztem érdemes így télen megcsináltatni, mert akkor nyárra begyógyul, és nincs gond, ha vízbe kell menni vele meg ilyesmi

2011. febr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen szeritnemis. Én olyan okober környékére gondoltam.

És árban hogy mennek ezek?:D

2011. febr. 20. 21:09
 7/10 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, olyan 5-6 ezer körül vannak... de javítsatok ki, ha tévedek
2011. febr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Énis ugytudom h kb ennyi körül. 10alatt meglehet úszni.

Tapasztalatokat is irhattok köldök pcvel kapcsolatosan..:D

amúgy a szüleimet még főznöm kell..:/xd

2011. febr. 21. 16:58
 9/10 anonim ***** válasza:
amúgy sztem még várj vele 3-4 évet, mert lehet, h megbánod, ha ilyen fiatalon csináltatod
2011. febr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom.. Mert mostanában mindekinek ilyen van. És nekem is megtetszettek. Meg jó alakom is van hozzá...

CSak ugye a kockázat mindenhol megvan..

Még azért átgondolom((:

2011. febr. 21. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!