Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a hajammal? Már...

Mit tegyek a hajammal? Már semmi nem segít! Már nincs több ötletem.

Figyelt kérdés

Borzalmas a hajam. Folyamatosan szög egyenes, még ha megszárítom, azután is. Vasalást egyáltalán nem igényél. Néha szeretnék egy kis változatosságot, ezért belecsempészek pár hullámot, de 2 percig tart kb.,azután kidobja. Próbálkoztam már mindennel: hajhab, hajlakk, csak simán mosás-szárítás után, hajgöndörítő spray, hajgöndörítő hab...tényleg mindent kipróbáltam, de semmi:( Már az is nagy eredmény lenne, ha esetleg kis hullámok lennének benne és nem jönnének ki 2 perc után:( Légyszi segítsetek...:(

Előre is köszönöm!:)



2012. nov. 18. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát vagy a kisebbség alegtöbb mai fiatal azért égeti sz.rrá a haját hogy olyan legyen mint neked. Sajnos neked ilyen a hajad, igy mindneképp kirugja magát hamar. Akinek hullámos az meg hiába vasalja fél óra múlva uyganugy kunkorodik. Ilyen az élet a göndör egyenest akar az egyenes hajú göndört....
2012. nov. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
próbáltad már hajvasalóval göndöríteni? az használ nekem, nem rúgja ki rögtön :)
2012. nov. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen hajam. Sőt, az enyém dauerolva is volt és ugyanolyan egyenes lett az eljárás után, mint előtte volt. Én már megbékéltem vele, és igazából örülök is neki, hogy ilyen. Nincs hajvasalóm, minek is legyen? Szárítani sem kell, mert így is úgy is ugyanolyanra szárad. Örülök neki, hogy nem kell roncsolni a hajam azért, hogy álljon vhogy. Te se használj ennyi mindent a hajadra, főleg ha tudod, hogy eredménytelen. Inkább örülj, hogy nem kell mindennap vasalnod és ezáltal hazavágni az egészet.
2012. nov. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
próbáld meg szivacsos hajcsavarral, nekem bevált:)
2012. nov. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok!:))

Ezt a szivacsos dolgot kipróbálom!:))

Nem azzal van a baj, hogy egyenes, mert persze, örülök neki, hogy nem kell feleslegesen vasalgatnom, csak annyira unalmas, hogy mindig ugyanúgy áll. :( Ha mennénk, pl ballagásra vagy egy kisebb családi összejövetelre, szeretnék valami kis hullámot belecsempészni, de hiába:((

Hajvasalóval is próbálkoztam, igen, de azt is kidobta:(

2012. nov. 19. 00:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Mkivel a hullámosítás nem megy, dobd fel máshogy a frizutádat alkalmakra. különböző kontyok, fel fogások stb.
2012. nov. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Megértelek... Nekem meg göndör a hajam és állandóan úgy áll, ahogy ő akar. Nekem nincs beleszólásom.

Szerintem is a szivacsos hajcsavarással próbálkozz, a csavarokkal együtt aludj és talán normálisan fog állni... kb fél napig a hajad. De neked szerintem az is előrelépés lenne, nem? :) Én ugyanígy vagyok az egyenesítéssel. Ha már egy napig megmarad télen (mert ugye nyáron izzadok, esélye sincs), akkor madarat lehet velem fogatni.

2012. nov. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Édesek vagytok csajok, köszönöm a válaszokat! :)

Hát tényleg így van. A barátnőim többségének nagyon göndör vagy hullámos a hajuk és ők pedig az én hajamat akarják..:( :)

2012. nov. 23. 18:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, bevált a hajcsavar? :) Mert nekem is ugyanilyen a hajam, és ha bevált, én is veszek, csak fölöslegesen nem akarok pénzt kiadni.
2012. dec. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Csajok!! Megvan a megoldás! :)) Kúpvassal göndörítettem, hajlakk nélkül 7-8 órát kibírt, hajlakkal már 3 napja benne van!! :)))
2013. jan. 14. 00:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!