Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért mondják, hogy olyan a...

Miért mondják, hogy olyan a hajam, mintha paróka lenne?

Figyelt kérdés
Dús, erős szálú hajam van. Lassan az államig ér.. Ti mit értenétek ezen a megjegyzésem. Nekem annyira rosszul esik. Törődöm a hajammal, ápolom meg minden. Olajat, balzsamot, tápláló samponokat használok. Szoktam vasalni, de nem minden nap és már nem egyszer vagy kétszer hallottam ezt a megjegyzést. Fesztiválon ismeretlen ember is szólt hozzám ezzel a parókás megjegyzéssel, nem csak ismerős. Őszintén olyan semleges mimikával, hogy fogalmam sincs, hogy esetleg jó indulatból-e, de nekem nagyon rosszul esik.
2012. nov. 20. 17:32
 1/8 anonim válasza:
Hát ezt biztos nem jó indulatból mondták. Így, hogy nem láttalak még, nem tudom, miért mondhatják. Lehet pont azért, mert erős, dús a hajad és túl soknak tűnik, lehet azért, mert túlságosan művire belövöd, vagy valami ilyesmi lehet. Anyukádat kérdezd meg szerintem, ő biztos őszinte lesz vleed.
2012. nov. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tehát rövid, dús hajad van... gondolom nem is tépett és sötét színű? Az a tipikus olcsó paróka frizura. Főleg ha még frufru is van hozzá. Vagy nem ilyen? Mert akkor gőzöm nincs miért mondják.
2012. nov. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ilyen stílusú:

[link]

[link]

2012. nov. 20. 17:52
 4/8 A kérdező kommentje:
... és igen sötétszínű, viszont ezen nincs jóformán amit belőni, így természetesen hordom, semmi tupír.
2012. nov. 20. 17:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem áll jól.
2012. nov. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy olyan sima és fényes. Nem? Írod, hogy sokat törődsz vele. :)
2012. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
De ezek a frizurák, amiket belinkeltél, fodrász vágta. A tiédet is? És ráadásul főként az első képen lévő ritkított, egyáltalán nem dús. Te a tiedre azt írod, dús. Szerintem menj el egy jó ! fodrászhoz, hogy vágja le a hajad valami jó kis modern formára. És egyébkét hajakkal foglalkozom, attól, hogy valaki használ hajápolószereket sajnos még nem jelenti azt, hogy az jó is. Az olajat pl. túlzásba lehet vinni, akkor nem az egészséges hajat fogja tükrözni, hanem azt,hogy az illető ápolatlan, zsíros a haja, illetve az sem mindegy, milyen minőségű termékeket veszel, mert a sok olcsó termék nem hogy nem használ a hajadnak, hanem még ártasz is vele! Rengeteget. Persze nem tudom, hogy te milyet használsz és hogyan, de a legjobb, ha kikéred egy jó fodrász véleményét. (még ha le se akarod vágatni, csak egy konzultáció is sokat segíthet ötletelésben)
2012. nov. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

18éves vagyok. Ne gondoljatok arra, hogy valami kócos fejem van. Ésszel használok minden ápoló szert. Persze, hogy fodrász vágta a hajam, másra nem bízom. A fenti frizukkal kapcsolatosan meg, olyan a VÁGÁSA az én hajamnak, természetesen, hogy dúsabb.

2012. nov. 20. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!