Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van még rajtam kivül valaki...

Van még rajtam kivül valaki aki megbánta, hogy annyi minden kencét kent az arcára? 18/l

Figyelt kérdés
kb 13 éves koromban jött rám h nekem arclemoso kell. az még elment és szebbé is tette a bőrömet egy kicsit( habár szép volt amugy is csak volt 1-2 pattanásom. mostanra pedig már annyi mindent kentem sz arconra börradirtol kezdve a krémekig, pakolasokig, hogy mrgszámolni se tudom.. egyszerùen késztetést ereztem h mindent kiprobaljak.. ezert sajnos mostanra kissé problémás lett a bőröm .. száraz hámlik de kozben zsiros is.. tele vagyok miteszerrel és rancaim is lett egy par.. hogy tehetném valahigy jová a bőrömnek hogy ennyi vegyszert kentem ra? meg csak 18 vagyok nem akarok ilyen oreges bort:((
2012. nov. 20. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
én 19/l vagyok, ugyanezt csináltam/csinálom elég durván, de 2 apró ráncon kívül semmi gondom a bőrömmel, persze van néhány mitesszerem, és vegyes az arcbőröm, de szerintem a mélytisztítók és ápoló krémek nélkül csak rosszabb lenne. amúgy vicces, épp most fogok menni kémiai hámlasztásra:D de az a régebbi bőrhibák nyomát fogja eltüntetni(remélhetőleg)
2012. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
majd megirod hogy milyen eredménnyel jart a hamlasztas? :)
2012. nov. 20. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:
ha eszembe jut mindenképpen, de sok előtte-utána képet találsz neten is:)
2012. nov. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én már csak tiszta vízzel mosom:) jót tesz:) esetleg ritkán sós vízzel. Szappannal (természetes) már nem, mert száraz lesz akkor egy ideig:D
2012. nov. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én mézes arcpakolást használtam egy ideig, amit kristálycukorral radíroztam le (szerintem próbáld ki te is, kicsit szárít, de nem vegyszer; ja és a mitesszereket is eltávolítja). Néha felteszek boltban kapható arcmaszkokat is. Most a Garnier sminklemosóját használom, utána a Neutrogena arclemosót. Mindkettő érzékeny bőrre való :) Amúgy nem kenem magamra ezeket orrba-szájba. Van olyan is, amikor hónapokon keresztül nem használok semmit. 14 éves koromban kaptam az első arclemosómat. Én inkább azt bántam meg, hogy kb 2 éven keresztül mindennap pandasminkem volt, vastag alapozóréteggel. Szerencsére kinőttem, most már natúr vagyok :D Még nem fedeztem fel magamon a mimikai ráncokat, viszont azt tudnunk kell, hogy az éjszakázás, az alkohol, cigi mind hatással vannak a bőrünkre (ergo 30 évesen még mindig 16-nak fognak nézni XD)

Amúgy használhatsz rá citromot, almát, uborkát, kamillavirágot is.

20/L

2012. nov. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem biztos, h a krémektől van, sokaknak megváltozik a bőre 18 éves korára. Sőt, a stressztől és még kitduja hány oka is lehet... Azért a hidratáló krémek, pakolások olyan rosszat nem tesznek a bőrnek, hiszen az a dolguk h jót tegyenek...
2012. nov. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem szedjél vitaminokat is, belülről helyreállithatod, azt amit elrontottál... Nem lett volna szabad, annyi mindent rákenned, igyál sok folyadékot, minél kevesebb cukrot fogyasszál, vagy ha meg tudod állni, kerüld el teljesen, az is számit, h miket eszel, kerüld a zsiros ételeket, és ezentúl kiméld a bőrödet, Én meggondolom 10 szer is h mit kenek rá. Nekem idáig leghasznosabb volt, egy jó arctonik, meg /vagy arctej. Neked is elég lett volna bőven egy tonik, semmi több nem kellett volna. Ha csak itt-ott van pati, akkor én azt csak helyileg szoktam kezelni, ott ahol van. -Kinyomom, fertőtlenitem, és megvárom mig elszárad, begyógyul, és kész. Szóval 1-2 pati miatt ne ostromold meg az égész arcodat, többé. A bőrradirt meg úgy tudom, hetente 1szer elég használni, nem szabad mindennap. SZEDJÉL valami vitamint mindenekelőtt cinket ebéd után, továbbá C vitamint reggel, reggeli után, meg az E és A vitamin is jó a bőrnek. 2 liter folyadék naponta, .. kb. minden órába, 1 pohár. lehetne közte kamilla tea is, ásványviz, csapviz csak akkor ha jó az ivásra..., Egyszóval jól érzed, jóvá kell tenned a bőrödnek, hogy annyi mindent kentél rá. És ne várj azzonnali javulást, - de a bőr regenerálódik , ne aggódj, csak légy türelmes. JA, a sós ételeket is kerüld. Minimálisan fogyassz sót, - ez azt jelenti hogy ne sózz még külön te is, mert a legtöbb élelemben alapból van ... úgyhogy kerűld.

Ezek az Én tanácsaim, rajtad áll már, hogy megfogadad -e.

2012. nov. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!