Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan aki megbánta a...

Szisztöp kérdése:

Van olyan aki megbánta a műkörmöt? Ha igen miért? És milyen volt alatta utána körme, vékony, csúnya?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Én. Körömgombát kaptam. Egyébként ugyanolyan volt a körmöm mint előtte. Nem volt vékonyabb.
2012. jún. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem bántam meg,de bőven elég volt 3 hónap.A körmöm nem volt utána se vékonyabb,de csúnyám.
2012. jún. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
miért volt bőven elég a 3 hónap? nem érezted magadénak nem volt természetes?
2012. jún. 30. 10:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem szerettem.Először is nem olcsó mulatság.Másrészt 2 hét után már mindig untam a mintát.Plusz szerintem olyan csúnya mikor nő lefelé.Kipróbáltam,nem nekem való.(Akkor voltam 16)

Illetve még egyszer csináltattam szalagtűzőre(2 és fél éve)

Egyébként ma már úgy gondolom nagyon olcsó hatású az egész.Remélem hamar kimegy a divatból.

2012. jún. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tök jó valahogy én is ezt érzem! Nekem az a vastag műanyag köröm a kézen nem igazán jön be, kivéve egy -kettő ami friss és szép, de pár nap után az is ronda sztem meg olyan olcsó hatású akárki akármit mond:( :( Én most kinéztem a gél lakkot mert az vékony rétegű természetesebb és nem mellesleg olcsóbb is!:)
2012. jún. 30. 19:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Meg kell válogatni kivel csináltatod, mert az sokat számít. Kb 2 éve csináltattam irtó ronda volt, gusztustalan, vastag, nagy... azt mondtam az életben soha többé nem lesz.

Kb 4 hónapja szántam rá magam újra, mert hivatalos helyen dolgozom, ahol mindig ápoltnak kell lennie a kezeimnek. Egy egy kerti munka után órákat töltöttem azzal, hogy a körmeim ne legyenek csúnyák. Rágtam is rendesen.

Elmentem máshoz, aki olyan kis vékony, szinte már igazi, nem nagy és szép formás körmöt csinált, hogy azóta beleszerettem. Észre sem lehet venni, hogy nem az igazi körmöm.

A körmöm alatta sem vékony és csúnya és 5-6 hétig bírja, nem csúnya ha nő lefelé, mert lereszelem és rakok rá egy kis színtelen körömlakkot, nem is látszik.

2012. júl. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!