Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok nektek bejön, ha egy...

Lányok nektek bejön, ha egy fiú állandoan a divatot követi?

Figyelt kérdés
Hajviseletre és szőrtelenítésre és öltözködsre gondolok.

2012. nov. 21. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
nem fogok hazudni,szóval igen.
2012. nov. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem jön be, a divat az amit a legtöbben viselnek, ami tömegcucc. Én nem szeretem az unalmas tömegembereket akik olyanok mintha futószalagon gyártanák őket.
2012. nov. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem pontosan tömegcucc:)csak olyan ruhákat hordok,amiből az üzletben csak 1 pédány van. Sokszor inkább rendelem a ruhákat hogy ne lássak másokon is hasonlot vagy pont olyat:)várom a további válaszokat.
2012. nov. 21. 15:56
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez egy rossz kérdés. Ugyanis kinek mi a divat... Ha a csőnadrágra gondolsz, szerintem gáz, ha egy fiú olyat hord. Szőrtelenítésnél mi a divat? Ha a lábad és a karod is szőrteleníted, az is gáz.

Szerintem írd le konkrétan mire gondoltál.

2012. nov. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A divat az amit mindenki hord. Ha neked egyedi cuccaid vannak akkor nem vagy divatos...ami jó dolog.

A haj meg nem mindenkinek az áll jól ami épp divat, szóval a frizurát arcformához kell választani, nem divat szerint.

Szőrtelenítés... mindenkinek magánügye hol mennyire szőrtelenít.

2012. nov. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Fúj, nem!:D Bár én harcore csaj vagyok, de egyszerűen a falat kaparom a mai divatos fiúkról. (Bár a 70' és a 80' években a rock volt a nagy divat..miért ide születtem?!)

De tényleg, nem bírom elviselni, ha egy fiún csőnadrágot látok, rohadtul nem vonzó, ha egy fiúnak vézna,nyeszlett, izmot hírből sem ismerő lába van. És akkor még ki is hangsúlyozzák:D Múltkor is néztem egy lányt hátulról, hogy úristen milyen kecses lába van, talán még az enyémnél is vékonyabb(ami hatalmas szó..), erre megfordult és egy fiú volt. Mondom nee, még 5 percig ott szakadtam a röhögéstől:DDD

Az ülepes nadrágról ne is beszéljünk, komolyan, ha egy 0,1%-os leszbi hajlamom is volt, azt kiirtotta a lányokon való ülepes nadrág látványa. Szörnyű! Lányok, a fenék egy gyönyörű dolog, ne csúfítsátok már el magatokat!

Hát fiúkon meg..hagyjuk:DD

Szóval egy normális szabású BŐ férfi nadrág az teljesen alap. Szerintem.

Jó hogy nem már magassarkút hordtok(már csak pár év és eljön ez is:(XD)

Egy férfi ne szőrtelenítse magát, könyörgöm.

Amúgy a legjobb barátom homoszexuális, és komolyan úgy imádom, de amikor többet törődik azzal, hogy hogy nézek ki, mint én saját magam(ja, pedig rohadtul igényes vagyok:D), akkor letudnám ütni, főleg, hogy vásárolni sem hajlandó egyedül, meg semmi. De komolyan, azaz állandó divatmánia, hogy úgy néz ki mint a fiúk a plakátokon, hogy hetente 3x megy vásárolni, SZŐŐŐŐŐRNYŰ, arról ne is beszéljünk, hogy szerintem egy ruhadarabot alig látok rajta max 5x, pedig mindennap találkozunk.

Szóval mondhatni cseszettül boldog vagyok, hogy a szerelmem..FÉRFI:D Bő farmer, sportcipő, egy egyszerű nem rikitó galléros póló, és pont. Nem szőrtelenít, nem bűzlik a parfümtől, nem zselézi a haját, és még is nála vonzóbb férfival még sosem találkoztam. Igényes, de nem divatállat.De, ha te így vagy boldog, és így születtél, akkor ez van, rajtam kívül talán minden lánynak bejön, de engem úgy taszítanál mint állat.

2012. nov. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ha van még vélemény írjátok meg:)
2012. nov. 21. 17:54
 8/10 anonim ***** válasza:
71%-os kollegina tökéletesen leírta a lényeget:)
2012. nov. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Totál egyetértek a 71%-os ízzig-vérig csajszival!! :)
2012. nov. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
óköszi:D<3
2012. nov. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!