Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások ellen kipróbáltam...

Foxterra kérdése:

Pattanások ellen kipróbáltam 20-30 terméket, orvos által felírt stb. Szexuális élet, lehet, hogy megoldaná a problémát? Mostanában miteszerek vannak az arcomon, kevesebb pattanás. Szóval van rá esély, hogy szexuális élet, megoldaná a problémát? 17/F

Figyelt kérdés
pattanás,szex
2012. nov. 21. 20:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
A szexnek semmi köze nincs a pattanásokhoz. Ez egy nagy tévhit.
2012. nov. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De miért ne lenne?Van aki ezt alá is támasztja...akkor serdülőkori pattanásokról beszélünk,de már mióta eltart.És ez elvileg az ,hogy hormonok(hormonos) dolog pont a serdülés,és a szex is bele tartozik.
2012. nov. 21. 21:02
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs köze hozzá. De, ha nem hiszed, dugd meg 1-2 osztálytársadat és rájössz.
2012. nov. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Megfogom,de egyszerűen nem értem,nem az,hogy nem hiszem el neked.És akkor mégis miért nem múlik el,és semmi nem segít,hiába kenegetem stb..már 1.5 éve ilyen,most vagyok 17 éves.Ezt most nagyon komolyan mondom:MINDEN NAPOMAT TÖNKRE TESZI,KÖNNYEDÉN VITÁBA KEVEREDEK MINDENKIVEL A STRESSZ MIATT,EZ MEGY MINDEN NAP.Nagyon sokat elvett az életemből,és most is azon rágódok,hogy holnap ki kell lépnem az utcára.Nekem ne mondja senki,hogy fogadjam el stb,nem tudom elviselni még 1 napig sem,megoldás kell.
2012. nov. 21. 21:10
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom te hogy vagy vele, de én már láttam jó pár pattanásos embert, aki szexuális életet él. ennek semmi köze ahhoz hogy ki mikor kezdi el :DD

én is jártam már bőrgyógyásznál egy csomószor és mindig olyanokat írt fel amik semmit se hatottak... csak kidobtam egy csomó pénzt :SS

menj el kozmetikushoz, fiúk is járni szoktak... csak mondom hogy nyáron én is csupa pattanásos voltam, szeptemberben kezdtem el járni és most már olyan az arcom hogy ... :)) nem tudom kifejezni, hogy milyen szép lett a bőröm. ja és 17 éves vagy!!! ne csodálkozz hogy pattanásaid vannak :D

2012. nov. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nézd haver, én 23 vagyok és még mindig jön ki 1-1 pattanás. Nálam olyan 17éves koromban kezdődött, tehát megértelek és ezért is írtam, hogy a szexnek ehhez semmi köze. Ha megoldást akarsz, menj el bőrgyógyászhoz és írass fel vele antibiotikumot. Például Roaccutant. Ez garantáltan segíteni fog, de elég súlyos mellékhatásai vannak/lehetnek. Ezért folyamatos laborvizsgálatot igényel. És utána ugyanúgy visszatérhetnek a pattanások.

Nálam ami eddig segített: Multivitamin+ külön még mellé A vitamin és ez mellett Vermix Forte-val kenem.

Korábban én is kipróbáltam minden szart, 3éven keresztül jártam bőrgyógyászhoz... Viszont az antibiotikumot nem vállaltam be.

2012. nov. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,akkor mitévő legyek...voltam kozmetikusnál..nem segített még azt se mondanám,hogy pár napig tiszta lett volna az arcom.De mindent tönkretesz,ha enm volnának pattanásaim,dupla ilyen jó életem lenne :///.Orvos is írt fel dolgokat azok sem hatnak.
2012. nov. 21. 21:33
 8/19 anonim ***** válasza:
Akneroxidot próbáltad? Nekem csak az vált be, pedig csúnya volt a bőröm..de ez megváltás volt számomra.
2012. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem,az mi?Aknesol és másik 50 dolgot próbáltam:)
2012. nov. 21. 21:49
 10/19 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Én használtam akneroxidot is kb. 1,5-2éven keresztül. Valamennyit segített, de összességében szart se ért.
2012. nov. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!