Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fogamzásgátló mennyire vált...

Picur01 kérdése:

Fogamzásgátló mennyire vált be HORMONÁLIS pattanásokra? (esetleg bőrgyógyász által felírt gyógyszer? )

Figyelt kérdés
Már vagy 110652 krémet kipróbáltam,egyik se segített,gyógyszert szeretnék feliratni,de nem tudom,hogy inkább a bőrgyógyászhoz(pl. Aknenormin,Roaccutan,Sotret) vagy a nőgyógyászhoz menjek,ha hormonálisak....Nektek mik a tapasztalaitok rendes gyógyszer és fogamzásgátló használata esetén?KÉRLEK SEGÍTSETEK,már régóta küzdök:(

2012. nov. 7. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
hát én a fogamzásgátlót nem ajánlom,mert az osztálytársam is szedi és szépen meg is hízott
2012. nov. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Dettó ebben a helyzetben vagyok. Én a Cypromix nevű fog.gátló hatással is rendelkező hormontabit kaptam, nőgyógyásztól. egy kicsit már javult is, bár hozzáteszem, gyökeres életmód váltásba kezdtem. Bőrgyógyász a Roacuttant akarta felírni, de inkább NE!!!!!!!!! Brutális!


ui. Halkan megjegyzem, hogy nagyon jól tudom, most is csak becsapom a szervezetem a műhormonokkal stb, mert igazából az okot kéne megtalálni, de sehol nem küldtek tovább, hogy vajon miért jöttek ki a pattik? Gondolom a 3.896.789.2564 -dik ilyen vagyok, nem éri meg egy csomó vizsgálatra elküldeni...

2012. nov. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát én tavaly nagyon sok vizsgálaton átestem(nőgyógyászatitól kezdve a vérvételig,blabla),ott állapították meg,hogy néhány hormonértékem magasabb az átlagosnál és ez váltja ki a pattanásokat(hozzáteszem ez a 'hormontúltengés' nem csak ezt a 'tünetet' okozza...)tehát magyarul hormonálisak és nem ilyen kamaszkori ,serdűlő pattanások.
2012. nov. 7. 19:31
 4/5 anonim válasza:
Az sem mindegy, milyen hormonszint magas? ha nemi hormonok, akkor nőgyógyász!
2012. nov. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, aztán kiderül alulműködik a pajzsmirigyem és egy 160 ft-os gyógyszerrel rendbe hozták örökre..azóta makulátlan, nem zsíros, nem patis.Irány egy endokrinológus, ha elmúltál 20.
2012. nov. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!