Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen pakolást, kezelést...

Milyen pakolást, kezelést használjak, hogy kevésbé zsírosodjon a hajam?

Figyelt kérdés
Elég hosszú hajam van, nagyjából a hátam közepéig ér, de a töve hamar zsírosodik, így két naponta mosom. Hallottam ecetes, kamillás, élesztős pakolásokról, kinek mi vált be?
2012. nov. 21. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a szódabikarbónás vízzel való öblögetés jött be.
2012. nov. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja már mint leöblítés, az öblögetés az mást jelent :D
2012. nov. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
himolaja sós vízzel mosd le a hajad hajmosás után
2012. nov. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
En citromlevel szoktam, nem zsirosodik es meg balzsam hatasa is van.
2012. nov. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Először is ne mosd kétnaponta, mert akkor semmit nem ér egyik kezelés sem. Minél többet mosod annál jobban zsírosodik.

Használhatnál kénes sampont heti egyszer és zsíros hajra való hajszeszt minden nap, száraz fejbőrbe masszírozva. 1-2 hónap után helyrejön ettől.

2012. nov. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne moss kétnaponta hajat, told ki 4 napra. Ne használj bolti sampont, hanem szódabikarbónás és almaecetes vízzel moss hajat. [link]
2012. nov. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!