Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen testrészed szőrtelenite...

Milyen testrészed szőrtelenited és mivel? és milyen gyakran?

Figyelt kérdés
én a vádlimat, és a combom hátsó részét mert az szőrös és eléggé fekete hosszú ször már látszik, előlről a combom nem, bár azt is lehetne de az nem fekete. amúgy néha a pikini vonalt epilátorral de általában borotvával.
2009. aug. 16. 18:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
nekem is szőrös a lábam de én szőkíteni szoktam. a farkam körül 2hetente igazítok ollóval
2009. aug. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nekem azért annyira nem szőrös a combom hogy szőkiteni kellene:)amúgy nő vagyok 20 éves:)de nem is rossz örléet a szőkités:)
2009. aug. 16. 18:08
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
A bajuszomat gyantázom (pár havonta), a hasamon lévő szőrt leepilálom (kb havonta), a lábamat a combommal együtt, a hónaljamat és ott pedig borotválom (pár naponta).
2009. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszike:) nő vagy vagy férfi?ja pajuszt én sem irtam de én csipesszel szedem mert igy nem pattog ki
2009. aug. 16. 18:20
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Egész lábamat néha gyantával, de többször borotvával, hasamat nagyon ritkán, akkor borotvával, hónaljamat minden másnap borotvával. És általában még szintén borotvával a bikinivonalat.

Szemöldökömet meg csipesszel szedem.

21/L

2009. aug. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%

nemiszerv körül (amikor barátommal találkozom), hónalj (mindennap), láb, kéz (mindennap), bajusz (amikor láccik) -> borotva

has (mikor strandra megyek) -> gyanta

2009. aug. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A mellkasomat,hasamat,hónaljt és intimet borotválom.Mostanában hetenként,de ez változó.A lábamról rövidre nyírom.(F)
2009. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Lábat végig, kezet végig, hónaljat 2 naponta kéne, de ha nem megyek sehova, ált hagyom tovább. Hasamon csipesszel egyenként, nyakamnál is alkalmanként. Bajszot gyantával másfél hetente. Intim területeket pedig szintén alkalmanként, mert különben kipattog.

Hála égnek ennél több helyen nem olyan vészesen nő a szőr.

2009. aug. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

lábszár+comb+has+kar: 2hetente epilálom.

hónalj+,bikinivonal:borotválom minden másnap.

Intim:amikor strandra megyek borotválom:)

bajusz+szemöldök:csipesszel heti 1-2szer:)

17/l

2009. aug. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A lábamat térdig borotválom,esetleg krém.Jövőre valszeg gyantázni fogom:D Comb,alkalmanként borotválom,eddig 2x összesen(tavaly nyáron 1x,meg most a nyaralás előtt...:D)


Hónalj és bikinivonal borotva,alkalmanként az egészet leborotválom(havonta 2-3x)

14/L

2009. aug. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!