Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrteleníted a combodat?...

Szőrteleníted a combodat? Hogyan? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
LÁNYOK! sötét színű szőrök vannak a combomon és zavar, de mit csináljak? Segítsetek
2009. júl. 15. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

bár nekem nem sötét,de nyárra azt is leborotválom,télen csak a lábszáramon.Nem nő erősebb vissza nekem

de ki is zökitheted,igy nincs vele annyi gond,de ugyanugy le tudod gyantázni,borotválni,ahogy a lábszárat

22/L

2009. júl. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
váá epilálom, de nagyon éget :( de jó, mert később nő vissza mint máshol, és amíg nő is, alig látszik :)
2009. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én epilálom, szerintem nem fáj annyira, lábszáron jobban fáj
2009. júl. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én is epilálom,nem olyan szörnyű,mint azt elsőre hittem,hogy lesz:D
2009. júl. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is epilálom, mert nekem nagyon durva, a lábszáramon is erős a szőr, de a combomon ugyanolyan! Epilátorral szedem le, de sokszor olyan kedvem van, és csak a térdemig csinálom meg...

Én sem vettem észre, hogy erősebben nőne, a fájdalom pedig semmi, egy fogfájás ezerszer rosszabb.

2009. júl. 16. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én gyantázom, nekem bevált.
2009. júl. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
semmiképp se borotváld le. Én epilálni szoktam, de az biztos, hogy a gyantázás sokkal kellemesebb. Hamarabb tul vagy rajta és a fájdalom sem olyan vészes.
2009. júl. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Az epilálást már régebben kipróbáltam, de nem szedi ki rendesen, a gyantázást a combomon nem merem mert a lábszáramon is nagyon fájt, borotválni meg nem is szerettem volna! lehet h inkább hagyom! így jártam sajnos!

Tényleg nagyon köszönöm a válaszokat!

2009. júl. 26. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!