Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világos bőrű csajok! Hogy...

Világos bőrű csajok! Hogy éritek el, hogy szép barna legyen a bőrötök?

Figyelt kérdés
Világos a bőröm, de fokozatosan szép színt kap, csak nem tudom, a szolihoz hogy kezdjek. Pattanásos bőröm miatt szeretnék szolizni
2012. nov. 23. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Nyáron arra koncentrálok, hogy ne égjek le. A többi nem érdekel.

Jártam egyszer egy bőrgyógyásszal, egyetlen dolgot tiltott meg, de azt határozottan: a szolizást meg barnító krémet. Erős rákkeltő hatása van. Én hiszek neki, sokkal inkább, mint a reklámoknak.

2012. nov. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
szép barna? Sokak szerint a világos bőr sokkal szebb. Szerintem is. A szoli pedig megnöveli a rák esélyét. Ha csak a pattanás a problémád, inkább szedj fogamzásgátlót, még az is kevésbé káros.. szerintem próbálj meg büszkének lenni rá, hogy világos a bőröd :) az olyan... elegáns.
2012. nov. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
még hogy kevésbé káros a fogamzásgátló???? Egyértelmű hogy pasi a válaszoló. Csak ezért el ne kezdj szedni gyógyszert, heti 1 szoli vagy két hetente 1 nem káros ha jó helyre mész, eu szabványos csöves szoliba. 5-6 perccel kezdj de 12 percnél ne menj többet soha. Amugy nem mindnenkinek segít a a pattanásokon. sőt.... Szedjél cinket az sokat segít.
2012. nov. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Na, kérem:

se a SZOLI

se a FOGAMZÁSGÁTLÓ

nem szerencsés, ha csak a pattanásos bőröd miatt döntenél mellettük.


-ha pattanásos bőrrel mégy szoliba, könnyen előfordulhat, hogy a gép "beleégeti" a hegeket a bőrödbe és később csak komolyabb kezeléssel tüntetheted el a foltokat.

Mondjuk dermabráziós kezeléssel, ami nem épp a legolcsóbb.


-a fogamzásgátlót pedig nem érdemes csak a pattanásokra szedni.

Mert 1) nem is biztos, hogy hat (nem mindenkinek reagál úgy a szervezete)

2) ez úgymond "ágyúval verébre"-eset. Sokkal többet veszíthetsz a gyógyszerrel, mint amit nyernél vele.

A pattanásos bőrnél sokkal kellemetlenebb mellékhatások is előjöhetnek (libidócsökkenés, hüvelygomba, trombózis...stb)

2012. nov. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hogy tisztázzuk a helyzetet, azért lett ilyen pattis a bőröm, mert abbahagytam a fogamzásgátló szedését és felborult a hormonháztartásom.
2012. nov. 23. 17:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Én sehogy nem oldom meg. Az elmult években nem, hogy nem barnulok, de leégni sem tudok..(Gondolkodtam rajta, hogy csillámport öntök magamra és én leszek a vámpírlány az alkonyatból..)

Viccet félretéve, amíg helyre nem áll a hormonháztartásod addig kerüld az olajos magvakat, a zsíros húsokat és egyél több répát (A-vitamint) valamint nekem tinikért a sima kemény szappan leszárította a pattanásokat.

2012. nov. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A pattanásokat a szoli beleégeti a bőrbe, nem hiszem hogy ezt szeretnéd, a nyomától utána nehezebb lenne megszabadulni...

Pattanásokra rengeteg hatásos kence van már manapság, Duac gél, akneroxid, vagy bármi más ami benzoyl peroxidos kence.

2012. nov. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy időben szoliztam: először heti 1x három perc, majd fokozatosan 2x. Sosem voltam csokilány, vagy ilyesmi, max nem voltam falfehér. :)
2012. nov. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha épp attól lett ilyen a bőröd hogy felborult a hormonháztartásod tilos ujra kezdeni mert csak még többet ártasz vele. Mikor hagytad abba? 3-6 hónapig teljesen nomrális következménye a fogamzásgátlónak. Ha tovább tart vizsgáltasd ki magad. Nekem 3 hónapig volt pattanásos a hátam utána ami egyébként soha.
2012. nov. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!