Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen termékeket használtok...

Milyen termékeket használtok a hajatokra?

Figyelt kérdés
nekem nagyon kevés, vékony szálú, selymes hajam van, teljesen egyenes és nagyon lelapuló, valami tipp hogy mit lehetne vele tenni ami nektek már bevált?!
2012. nov. 23. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen a hajam. Semmilyen termék nem tud ezen segíteni, ha genetikailag ez adott. Olívaolajat teszek hajmosás előtt a hajamra, megmosom csalános samponnal, majd nem kiöblítendő Gliss Kur balzsamot fújok rá és teszek a végére egy kicsi hajvégápolót. Általában be szoktam fonni még félszárazon apróra és mikor 10-12 óra után kibontom, nagyon szép dús a következő hajmosásig (4-5 nap).

Néha hajmosás után szoktam hajhabot tenni a hajtövekhez, majd felkötöm és úgy alszom. Másnapra push-up hatása lesz :D Bár ez csak 1 napig tart. Ezért szeretem inkább fonogatni :)

2012. nov. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Alverde koffeines samponnal vagy házi készítésű samponszappannal mosok hajat. Hajmosás előtt kókuszolajat teszek rá. Balzsamom nincs, bár most vettem egy ilyet:

[link]

Egész jó, bár kicsit nehezen hiszem, hogy nincs benne szilikon :/

2012. nov. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tömegnövelőt kell kenni a hajra szárítás előtt
2012. nov. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi, ez a hajfonásos dolog jó tipp, kipróbálom!
2012. nov. 23. 22:28
 5/7 A kérdező kommentje:
moonstar - milyen tömegnövelőre gondolsz?
2012. nov. 23. 22:35
 6/7 anonim ***** válasza:
garnier 5 gyógynövényes sampon meg balzsam meg valami schauma ilyen fújós balzsam, amit nem kell kimosni(pici átlátszó flakonos)
2012. nov. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hosszú, egyenes hajam van, Elseve tükörfény extra balzsamot használok, vagy helyette Alverde hajpakolást. Most Alverde hajvégápolót vettem, ilyent: [link]

És most vettem egy nagyon jó Kallos terméket, ezt: [link]

2012. nov. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!