Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik kevésbé károsabb? Ha...

Melyik kevésbé károsabb? Ha vizesen, vagy ha szárazon vasalom ki a hajamat?

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szárazon.
2012. nov. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szárazon, de ugyis káros. Vizesen pedig TILOS.
2012. nov. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vizesen nem is lehet te szerencsétlen, úgy tönkremegy pár tincs után a hajvasalód mint a sicc
2012. nov. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom egyikőtök sem hallott még wet and dry hajvasalóról... Ti nagy szakértők. Amúgy szerintem is jobb szárazon, mert szerintem úgy tartósabb lesz, meg rövidebb ideig is tart, mint magával a vasalással megszárítani tincsenként a hajat.
2012. nov. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen vannak vizes vasalók azokkal más helyzet, de a kérdezőnek valószínűleg nem olyan van. Sok vendéget láttam már aki okosan szétégette a haját a vasalóval mert vizesen vasalta.
2012. nov. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kerámialapos hajvasalókkal szabad vizesen is vasalni a hajad, de én nem javasolnám. Sokkal gyorsabban tönkreteszi a hajad. Ha mértékkel vasalod szárazon a hajad, és előtte használsz hővédőt, akkor nagymértékben lelassíthatod a hajvasalás okozta töredezést, szálkásodást.
2012. nov. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 1-0 a barátnőmnek a fodrászom ellen
2012. nov. 25. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!