Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen otthoni praktikákat/pak...

Milyen otthoni praktikákat/pakolásokat tudtok hajra?

Figyelt kérdés
Puább,bársonyosabb, fényesebb hatását szeretném kelteni a hajamnak. Tudtok erre valami otthoni megoldást?:)

2012. nov. 25. 01:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Panthenolol sprayt és ricinus olajat használok. Nekem mindegyik bevált.
2012. nov. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Almaecet és szódabikarbóna, de inkább csak szódabikarbóna ;)
2012. nov. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Először is természetes sampont és pakolást használok (Alterra tusfürdő és sampon, Alterra gránátalmás és aloés hajkúra egy héten egyszer), évente kétszer hajvágás + közvetlenül után amlaporos-shikakaiporos pakolás!

Fontos a megfelelő vasszint, tehát csapj bele a vörös ételekbe és a disznómájba!

2012. dec. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez bevált: 1 ek méz (nem baj ha már megcukrosodott) + 1 ek ricinusolaj (patikában beszerezhető, elég olcsó, de mindenképp mondd, hogy hajra kell) + 1 tojásfehérje és esetleg egy kis citromlé. A mézet és az olajat (összekeverve) kicsit érdemes felmelegíteni, de csak hogy egy kicsit langyos, folyósabb legyen. Ha túl forró lesz, a tojással várj. Ezt az egészet kend fel a hajadra, de csak a tövére és esetleg a végére. Célszerű ezt akkor felkenni, mikor egész nap otthon vagy, mert minél tovább rajta hagyod, annál jobb. Akár 5-6 órán át, de én szoktam úgy is, hogy reggel felkenem, és este mosom csak le. Hajmosásnál elég jól kijön, de minimum 2x meg kell mosni samponnal. Én először a biztonság kedvéért 3x mostam meg, de később kiderült, nekem elég 2x. Ezt majd kitapasztalod. Nagyon hatásos, nekem már az első használat után szép fényes lett a hajam, és pár hónap után erősebbek a hajszálaim (kevés, vékony szálú hajam van). Remélem tudtam segíteni! Hajrá! :)
2013. jún. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!