Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal?...

Mit kezdjek a hajammal? Sürgős segítségre szorulok. Alapvetően az eredeti hajszínem sötétbarna, ezt szoktam festeni szőkére, de nem olyan világosra, hanem mindig olyanra, hogy természetes hatást érjek el.

Figyelt kérdés
Vettem kipróbálás gyanánt vettem Syoss lightener 10. 0 hajfestéket, tegnap délután befestettem vele. Mit is mondjak borzasztó lett, azt sem tudom hogy a munkahelyemre hogy menjek ilyen hajjal, ultra világos lett és a fejem eleje szinte már sárga lett. Borzasztó. Ezen kívül van még lore'al-os bolti hajfestékem is Préference Féria P01 árnyalatom. Illetve egy fodrészkellékestől vett Silky 6os árnyalatú (barna) hajfesték. Nem tudom elviselni ezt a színt a hajamon, mit tegyek? Fessem ma be újra? Vagy inkább fodrászhoz menjek vele? Mennyi idő után lehetne átfesteni? Köszönöm előre is a válaszokat
2012. nov. 25. 09:17
 1/1 anonim válasza:

Ha vársz vele egy kicsit, kifakul. Én 9-es festéket és 12-es oxidálót használok, kissé sárgás az elején leginkább a hajtöveknél, viszont pár nap, és lekopik olyan szinten, hogy már nem lesz olyan sárgás szőke. Emellett mondjuk nekem tetszik.

A szőkét a barnább festék, amit mondtál, a hatos nem fogja befogni, le fogja dobni a szőke. Ezért még furább színe lehet.

Szerintem menj el egy fodrászhoz, mondd el neki, ilyen és ilyen festéked van, szeretnéd rendbe hozni a dolgokat, és ő tud neked segíteni, be is festi, és utána ajánl neked színt, amit utána használni tudsz.

2012. nov. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!