Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajfesték kelt természe...

Melyik hajfesték kelt természetes hatást? Természetes színt?

Figyelt kérdés

Szeretném sötétebb barnára festeni a hajamat, és érdekelne melyik hajfesték az amelyik ilyenné teheti. Szeretném ha természetesen sötétbarna hatást keltene. Nincs se túl világos, de túl sötét barna hajam sem, inkább a kettő között, de most sötétbarnát szeretnék.


[link]


[link]

Valami ilyesmit.. :)


Segítenétek nekem? Mondanátok hajfestékeket amikkel ilyesmi árnyalatot érhetek el hajszínemnek megfelelően?



2012. máj. 15. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:

garniereknél nekem mindig megkérdezik hogy festett -e a hajam vagy természetes én nagyon ajánlom:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Én nagyon meg vagyok velük elégedve:))

2012. máj. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi? És befogja rendesen a hajat?
2012. máj. 15. 19:33
 3/9 A kérdező kommentje:
-? +!
2012. máj. 15. 19:33
 4/9 anonim ***** válasza:
mivel alapból barna vagy befogja fogni igen:) tetszik valamelyik?
2012. máj. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nézegetem most azokat a színeket amiket linkeltél, de itt a palettán nagyon világosnak tűnnek. A fekete sorában van az első szín: a feketekávé amire ha most így ránézek, azt mondom ilyennek szeretném látni a hajam ha már be van festve. :D Nem tudom, hogy ha ezekből a színekből valamelyikkel befesteném amit linkeltél, akkor olyan barnát kapnék e mint amilyet szeretnék, amilyen a lánynak van akit linkeltem? :)
2012. máj. 15. 19:42
 6/9 anonim ***** válasza:

dobozát nézd ne a skálát szerintem mert ott az oldalán milyen lesz:))

Ha nem mered akkor mindenképp fodrászkellékeshez néznék be a helyedbe az a legjobb és legmegbízhatóbb:) Én még onnét keresem a tökéletest:)

2012. máj. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Fodrászkellékes?
2012. máj. 15. 19:48
 8/9 anonim ***** válasza:

ahham:) ahol fodrászhajfestékeket árulnak nem ilyen drogériás minőséget:)

Van a közeledben?

2012. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hmmm hát van drogéria is, de én általában vásárolni a Fitt-ben szoktam, itt mindenféle kozmetikai termékeket árulnak, és ha jól tudom a mellette lévő fodrászat is szokott ott vásárolni. Legutóbbi hajfestékemet is ott vettem, de nem olyan színűre sikerült amilyenre szerettem volna. Nem márkás hajfesték volt, Alfaparf.
2012. máj. 15. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!