Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A festett haj viseli meg...

A festett haj viseli meg jobban a hajat vagy a raszta haj?

Figyelt kérdés
Tehát melyik a károsabb.

2012. nov. 25. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A raszta, egyértelműen.
2012. nov. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%

A raszta hajat eltávolítani csak úgy lehet, ha teljesen levágják az ember haját kopaszra :/


Szerinted mennyire lehet egészséges egy olyan haj,ami összevan azsalódva tincsekbe és előzményként hetekig nem kell megmosni,csak kezelni ragadós cuccokkal?!


A festés miatt roncsolt hajat rendbe lehet hozni,nem kell ahhoz nullára levágni.De aki törődik a hajával,nem vásárol összevissza mindenféle ezer ft-os sz*rminőségű festékeket és jó technikával van festve a haja szakképzett fodrász által,odafigyel az étkezésre,az ápolásra,annak a haját nem fogja a festék megkárosítani.

2012. nov. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Aztaaaa, dehogy is, el ne hidd. A raszta haj sokkal egészségesebb mint a festett haj. A festék tönkre teszi a hajad, a raszta meg csak van, egy hónap után öntisztul a haj szóval még csak nem is koszos és nem igaz hogy kezelni kell "ragadós cuccokkal". pff nem is tudom ezt honnan vette az előző válaszoló.Meg az se igaz hogy le kell vágni kopaszra a hajat, ki lehet bontani , igaz sok hajszál kihullik akkor de csak azok amik az napok/hónapok/évek során kihullott volna.szóval én a raszta mellett voksolok. Nekem 2 éve van raszta hajam és én nagyon szeretem még mindig :)
2012. nov. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Szanalom hogy mennyi baromsagot birtok beszelni:(,nekem raszta hajam van es igen a festett haj karosabb.A raszta hajat ugyanugy lehet mosni mint a rendes,csak a raszta hajat normalis termeszetes alapanyagu samponnal/szappanal.Nem letezik az ontisztulas mosni kell es horgolni...se korpas se budos se ragacsos nem lessz.A hajfestes pedig koztudott teny hogy mennyire karos.A raszta hajat nem ugy kepzeld el mint 1 nagy csomo kutyaszort ami a sartol es a kosztol all egybe,Ugyan olyan mint a fonott haj csak ez horgolva van.Akinek meg budos/ragacsos/koszos az valoszinuleg nem ert hozza.
2012. dec. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem,ez baromság,hogy a raszta hajat csak úgy lehet eltüntetni,hogyha levágják kopaszra a hajat.Én ismerek egy csajt,akinek régebben raszta haja volt,de most már nem az,és semennyit sem vágott a hajából.Nekem tetszik a raszta haj,de csak ha tényleg ápolt.És egyáltalán nem igénytelen,Sőt!
2012. dec. 5. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!