Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kolis lányok, ti hogy oldjátok...

Kolis lányok, ti hogy oldjátok meg a szőrtelenítést?

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Lábszáramról a koliban is lekapom epilátorral. A gyantázást otthonra hagyom, már csak azért is, mert ott tud a nővérem segíteni :D
2012. nov. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak sok helyen van az egész folyosóra közös fürdő, nem minden szobában, és akkor hogy oldjátok meg? Azért így jóval hosszabb, mint egy sima zuhanyzás! És epilátorral hol?
2012. nov. 25. 22:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Régebben cukorgyantáztam, azt simán meg lehet oldani a szobában.

Mostmár borotválni szoktam, zuhany alatt. Nem tart semeddig sem lekapni a szőrt.

2012. nov. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A lábamat és az alkaromat a többiek előtt is simán megcsináltam. 3-asn voltunk egy szobában, nekem nem volt ciki. Az intim gyantát meg kozmetikus csinálta, így azt kolin kívül oldottam meg. Ebben a szobatársaid előtt ne legyen szégyellnivalód.
2012. nov. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én epiláltam a szobában, lehetőleg amikor nem volt ott senki, ha mégis, akkor megkérdeztem, hogy egy 10 perc berregés nem-e zavarja őket.
2012. nov. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De a szobatársam amúgy a paplan alatt csinálta az intim szőrtelenítést borotvával.
2012. nov. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Általában az aulában, vacsora után
2012. nov. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
egyetemista vagyok, olyan koliban, ahol az egy folyosóra jutó 1 azaz egy darab fürdőben van 8 zuhanyfülke, egymással szemben 4-4. a fülkéknek eleje nincs, az oldala meg átlátszik. na itt természetes, hogy a borotválást is zuhany közben, a többiek előtt végzi el mindenki. abból a megfontolásból, hogy huszonévesen mindannyian láttunk már olyat, senki se fog a másikkal foglalkozni, nem bámuljuk egymást.
2014. jan. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!