Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfelvarrás? Kérlek sgítsetek...

Hajfelvarrás? Kérlek sgítsetek dönteni!

Figyelt kérdés

Csatos hajat akartam rendes európai hajból, elmentem egy hajhosszabbító szalonba. Elég problémás a hajam, így azt ajánlotta, hogy csatos helyett varrassam fel, mert az egyenletesen terheli a hajat, és nem foltokban húzza.

Viszont a neten szinte csak rosszat olvastam róla, hogy ronda, fáj, húz, meggyengül tőle a haj, látszik és kényelmetlen. És igaz, hogy nem lehet összefogni sem normálisan?

Esetleg ha van vkinek képe összefogva, linkelhetne! Légyszi segítsetek, nagyon tanácstalan lettem:(

Minden vélemény érdekel, bármi.

Köszönöm :)


2012. nov. 26. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem volt, képem nincs...nem látszott, fel lehet kötni...max hátul alul kicsit puposabb, de ha van rendesen takaró haj és rendesen meg van csinálva akkor nem látszik felkötve se...nem kényelmetlen, nekem egy idő után észrevétlen volt, nem káros, nem gyengül tőle a haj..nekem legalábbis...viszont a csatossal még kevesebb baj van..én azt kevésbé éreztem öt perc alatt megvolt a felrakás és egyáltalán nem huzta a hajamat, nem lett tőle semmi baja....uh sztem nyugodtan lehet csatos..azért ajánlotta sztem a varrást, hogy pénzhez jusson...és azt havonta max kéthavonta varratni kell...a csatost te intézed, és akkor mikor akarod...nem kell aludni benne és egészségesebb is mint a varrás....varrástól egy picit jobban hullik a haj...de minimális....nagyon..uh csatost ajánlom! nekem volt mindegyik már...

24L

2012. nov. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia,


Nekem keratinnal lettek felrakva a tincsek.

4 hónapig volt fent.

Soha többet nem választanám ezt a technikát.

A csatos haj előnye is megvan mint pl. akkor veszed ki amikor akarod.

Viszont ha felvarratod nem kell vele + időt töltened.

Az, hogy a felvarrott haj súlya egyenletesebben oszlik el hát igaz lehet.

Egyik barátnőm most varratta fel.

2-3 napig kényelmetlen volt alvásnál de kezdi megszokni.

Szerintem mérlegelni kell a fodrásznak, hogy hány sort érdemes felrakni.

Nyilván ha kevés hajad van nem kell 3 sor. Szerintem.

S ha jól megcsinálja nem fog látszani.

2013. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!