Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfelvarrás otthon. Lehetséges?

Hajfelvarrás otthon. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Túl drágának találom a hajfelvarrást! Sajnos fogalmam sincs róla, hogy milyen eszközökkel és hogyan zajlik ez a dolog. Van 2 sor tresszelt póthajam, ezeket szeretném felvarratni.. Nagyon nehéz hajat felvarrni? Mi kell hozzá? Valaki nem tudna nekem videót linkelni?? Anyukám amúgyis varrónő, meg elég ügyeskezű, elképzelhető, hogy meg tudja nekem csinálni?
2012. máj. 14. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Te jó ég! Nehogy megpróbáld ,már olvasni is rossz volt.Áú.Anyukád varrónő és megcsinálná?Ilyet sem hallottam még. A hajfelvarrás egész más mint a ruhavarrás. Ezt nem lehet csak úgy tapasztalat nélkül megcsinálni.Amúgy ajánlom neked a csomózást ,vagy mit.Van olyan ,hogy egy hajtincsre rákötöd a tövébe a póthajat.Nézz utána ,attól még nem lehet bajod ,ha otthon csinálod ,de ettől.ÁÁÁ.Ha elrontjátok ,ki is hullhat a hajad vagy bárbi lehet :/
2012. máj. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*bármi
2012. máj. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Első nem értem mit hisztériázol.

A hajfelvarrás nem egy bonyolult művelet. Be kell fonni a hajat egy vékony vízszintes csíkban és arra kell vastag cérnával a tresszsort rávarrni. Ettől még senkinek nem hullott ki a haja.


http://www.youtube.com/watch?v=JODEHkCi4JE


Ha nem tudsz olyat aki befonja a hajad akkor jobban jársz ha veszel pár tresszcsatot és azokat varrod rá a hajra és becsatolósként hordod.

Vagy fonat helyett szokták még mikrogyűrűvel is csinálni a felvarrást.


http://www.youtube.com/watch?v=P1mTBZ1SzDo

2012. máj. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy veszel hajragasztót, direkt otthoni alkalmazásra van kitalálva. Simán felragasztod vele a hajat, akár egy műszempillát...
2012. máj. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utcsó előtti:Köszi szépen! Az első hisztijét én sem értem.. Volt márcsatos hajam, de nem szeretem! Sokkal kényelmsebb lenne felvarrva. Köszi a videót:))) Megpróbáljuk!
2012. máj. 16. 08:52
 6/6 A kérdező kommentje:
hajragasztó?? ilyenről még nemishallottam:D
2012. máj. 16. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!